Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

el tőrt a lábam és kéne injekciozzam magam. én nem tudom és a barátomat akivel élek szégyellem ilyesmire kérni.

19L


2022. ápr. 24. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor szégyenkezve vállalod a trombózis kialakulásának fokozott veszélyét.

Mit kell ezen szégyellni?

2022. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát nem valami konnyü oda menni és ilyesmire kérni
2022. ápr. 24. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Add be magadnak, vagy kérd meg, vagy cseréld le olyanra, aki beadja. Vagy akitől meg mered kérni. Ha ilyet sem mersz tőle kérni, akkor komoly bajok vannak.
2022. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nincsenek bajok mert nagyon jol meg vagyunk már harmadik éve. de azért mégis kicsit ciki ilyet kerni
2022. ápr. 24. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "hát nem valami konnyü oda menni és ilyesmire kérni"?

Biztos hogy a barátoddal élsz együtt?

Az egy alap dolog, hogy segítek a páromnak, ha valamit nem tud megcsinálni.

Ilyen helyzetben meg egyenesen evidens.

2022. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5

igen a baratommal élek együtt. ez egy alap dolog es mindenben seegit is de arrol nem tud hogy nem tudom magamnak beadni mert akkor mar keres nelkul is csinálná. ma gipszeltek be a lábam es az injekciokat csak holnap vesszük meg

2022. ápr. 24. 23:01
 7/9 A kérdező kommentje:
hat az van hogy keres nelkul is ra jott ma de en ugy gondolom hogy kisse durvan adta be. nincs valami mas megoldas
2022. ápr. 25. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Az injekció ilyen. Viszont vannak írásjelek, ékezetek, mondat elején nagy betűk.
2022. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát az baj
2022. ápr. 25. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!