Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt technosok, mennyi idő...

Volt technosok, mennyi idő ameddig kitisztulok?

Figyelt kérdés
4 évig jártam techno bulikra, mennyi ideig tart, amíg a szerek kitisztulnak belőlem? Szeretnék megváltozni, megkomolyodni, gyereket vállalni. A szerek megváltoztatták a személyiségem, a türelmem és valószínűleg még tele van a testem méreggel. Mennyi idő, hány év mire visszaáll minden? 24/l

2022. máj. 1. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miket toltál?
2022. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kokain, ecstasy, speed, marihuána
2022. máj. 1. 18:10
 3/8 A kérdező kommentje:
A barátnőm azt mondta szerinte 5 év mire minden kitisztul belőlem, Ez igaz?
2022. máj. 1. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kokainhoz fél év kell mire nagyjából elfelejted azt a boldogságot. Nekem kb 1 év volt de én intravénásan lőttem.
2022. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a meditációt. Sokat segíthet ha rendszeresen gyakorolsz...
2022. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Most a füvet húzzuk ki a listáról mert az nem befolyásolja szerintem ezeket a dolgokat. Kóláról nem tudok írni semmit mert nem volt vele találkozásom ami jobb is sztem. Felnivel, spurival igen. Ha arra vagy kíváncsi, hogy meddig maradnak ezek a szervezetedben akkor mind a kettő esetében max 14 nap alatt kitisztulnak a szervezetedből. Fű esetében lehet akár 4 hónap is függően attól, hogy mennyit, milyen rendszerességgel toltál. Ha a mentális részét nézzük akkor az a hosszabb távú dolog. Nekem most lesz 2 éve nyáron, hogy exeztem és a mai napig is néha eszembejut az érzés. Spurit kipróbáltam de nekem nem jött be, nem tudtam tőle aludni, enni, borzalmas és hosszú volt a lecsúszó. Szóval abban az értelemben, hogy mikor fogsz a gondolattol is megtisztulni hát évek szerintem, van akiben egy életre megmarad az az érzés amit ezek a szerotoninerg szerek adnak. Olyan euforikusan érezed magad tőle, hogy beleégnek a tudatodba. Szerintem ezzel együtt is lehet változni, megkomolyodni, gyereket vállalni utána. Kell egy két határvonal, hogy ne legyen visszacsúszó ezekbe a dolgokba és kész. Nem olyan bonyolult ez mint ahogy az emberek többsége állítja.
2022. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Ja meg mégvalami. Az, hogy kb mennyi idő azt nem lehet átfogóan kiszámolni vagy biztosra venni mert ez egyénenkét eltérő. Az is, hogy bizonyos fajta szer kiből mit vált ki. A bio kolát(kristály) többször is nyomtam de az hasonló volt a speedhez, hogy nem èrte megyegyszerűen tolni mert azért a 2-3 talán 4 óra boldogságért 8-10-12 órát szenvedni nem éri meg. Pedig erről lehet jobban horror dolgokat hallani mintsem exről. Szóval ez egyéni, hogy mennyi a felépülési idő.
2022. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emese te vagy az?
2022. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!