Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegség okozhatja, hogy...

Betegség okozhatja, hogy egyszerűen semmit nem bírok megjegyezni?

Figyelt kérdés
Tegnap óta érzem hogy valami nem oké, hányingerem van és fáj a hasam, egész nap csak feküdnék. Már harmadszorra hallgattam meg ugyanazt a videót a tananyagról, de olyan volt mintha először hallanám. Le is írtam többször is, de semmi. Egyszerűen semmi nem marad meg. Eddig is így tanultam, és nem volt gond. Mit tegyek, hogy ez változzon? Nem igazán tehetem meg, hogy komplett napokat kihagyok és nem tanulok semmit.

2022. máj. 3. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem maga a betegség, hanem a gyengeség.
2022. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fáradság, kialvatlanság okozhat ilyet. Én valtott műszakos vagyok, és sokszor tapasztalom, hogy a műszakok vége felé, harmadik, negyedik, ötödik napon nem fog a fejem, és pitianer dolgokat felejtek el.
2022. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!