Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez gerincferdülés vagy lehet...

Ez gerincferdülés vagy lehet szimplán ilyen az alkatom? (több lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hajlamos vagyok rossz tartásra, de ezt járás, állás, ülés, szóval függőleges helyzetben egész jól tudom korrigálni, ha odafigyelek. Viszont most elkezdtem reggeli tornázni, és mivel a képernyő és a tükör között helyezkedem el, pontosan látom a gyakorlatokat bemutató fiatal nő és az én tartásomat is, és most nagyon elkeseredtem... az álló feladatokkal semmi probléma, de amint meg kell hajolni, látom, hogy mennyire nem vagyok csinos. Pl. egyszerű példa, kisterpesz, törzs behajlítása előre, hogy a felső és az alsó test 90°-ot zárjon be... hát én konkrétan egy C leszek, míg a lánynak homorú a háta és persze emiatt szépen kidomborodik a feneke.


Ez korrigálható, lesz belőle problémám? Nem akarok hajlott nénike lenni később :(( 22N



2022. máj. 4. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimplán csak a nulla flexoibilitásod és mobilitásod miatt van. Nyújtással, jógával, gyógytornával, hengerezéssel értelemszerűen korrigálható, javítható.
2022. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!