Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha sportolni...

Mit csináljak ha sportolni szeretnék de nem szeretnék izmos lenni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és muszáj lenne sportolnom de nem vagyok az a "sportember" típus de nem is szeretnék az lenni.

Gerincferdülésem van és emiatt kéne valamit sportolnom.

Nem szeretnék izmos lenni csak azt szeretném hogy rendbe jöjjön a hátam.

Mit csináljak?

A válaszokat előre köszönöm!



2020. máj. 31. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

gyógytorna meg az úszást szokták ajánlani

Nem mondott semmit az orvos, hogy csinálj valamit?

2020. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Igazából semmilyen sporttól sem leszel olyan durván izmos, mint amit el akarsz valószínűleg kerülni. A testépítők egy elég szigorú edzéstervet és étrendet követnek (+ táplálékkiegészítőnek csúfolt vackokat tömnek magukba a természetellenes izmokért).


Sportolj bármit, ami megtetszik, labdajátékok, csapatsportok. Nekem röplabdától jött helyre a gerincferdülésem és azt mondta az ortopéd orvos, hogy majdnem bármilyen sport segít és tévhit, hogy csak úszni jó rá. (Persze ez enyhe gerincferdülésre igaz, lehet annyira rossz a tied, hogy eleinte célzottan kell rendbe rakni)

2020. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Durván izmos nem leszel, kitartó, rendszeres sporttal is hosszú hónapok mire elkezdesz kicsit szálkásodni, emiatt ne aggódj. Konzultálj ortopédussal, gyógytornásszal, milyen formát javasol, ami nem okoz további károkat.
2020. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!