Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jók ezek a gyakorlatok gerincf...

Jók ezek a gyakorlatok gerincferdülés (kyphosis) ellen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=gfSCZbb9MOY

Pár hete csinálom és úgy érzem, segít. Csak kérdés, hogy érdemes ezt folyamatosan minden nap végezni vagy más edzéstervet is csináljak?

Korábban egy másik youtube videós általános hátizomerősítést, meg gyógytornász által javasolt gyakorlatokat csináltam, azoknál nem tapasztaltam ilyen fejlődést.



2020. febr. 4. 14:50
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia. Ha segít a gyakorlatok akkor folytasd és én még azt tanácsolom neked hogy nyújtsd a a hátsó combodat (ormosdoktor.hu hamstring izom nyújtás 3.kép) és a csípő horpasz izmodat (ormosdoktor.hu iliopsoas,csípőhorpasz izom nyújtás). Erősítsd a core izmaidat és végül a Gokhale módszer segítségével tudod jól nyújtani az egész gerinc oszlopokat (jaw tendsion és child's pose).
2020. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!