Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztalt esetleg vki hasonlót ?

Tapasztalt esetleg vki hasonlót ?

Figyelt kérdés
Kb 1.5 hete "lekerűlt rólam" egy nyomasztó dólog , és azóta alacsonyabb a pulzusom kb olyan 10 ütés -el percenként , ilyen utoljára 1 éve volt , amikor sokkal nyugodtabb volt az életem , igazából az egészben ami egy kicsit zavar - talán megijeszt az az hogy késő este és ébredés után belemegy a negyvenes tartományba de csak ilyen 49- 48 - ig , gondolom ha elalszom ebből lehet akár 40 , vagy 38, de nem örülnék neki ha 40 alá menne mert olyasmit olvastam hogy akkor könnyen megáll a szív. Sajnos nem sportolok de tervezem. Kérem csak az írjon akinek van érdemi mondanivalója , egyébként nem vagyok rosszúl vagy ilyesmi.

#pulzus #Megnyugodás után
2022. máj. 5. 13:59
 1/1 gublug ***** válasza:

A szív problémákra kiváló dolog a Galagonya tea.

Emellett reflexológiával és akupresszúrával is lehet a szívet optimalizálni.

2022. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!