Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet tőle bajom ha próbaként...

Lehet tőle bajom ha próbaként bevennék egy 10mg-os Covercard negyedét?

Figyelt kérdés
délutánra sajnos karcolni szokta a 145-49/100 körüli értéket 90 feletti pulzussal, meg akarom nézni hogy mennyire vinné le
2022. máj. 12. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem egy fájdalomcsillapító, hetek alatt hozza meg a hatását. A féjem 1 hónapja szedi, ezért tudom.
2022. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg semennyire. Ahogy előttem írták ez hosszú hatású gyógyszer, 1 szemtől semmilyen változás nem lesz.

Egyébként minden értéked magas, ezért valószínűleg béta-blokkolóra is szükséged lesz, ezért inkább keresd fel a háziorvosodat.

2022. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi kipróbáltam, nyilván nem sikerült elvágni jól, de egy körülbelüli negyed 130 alatti délutáni értéket produkált nálam egyszeri használattól hosszú hatás nélkül is, amivel nagyon rég találkoztam, de lehet csak placebo volt akkor. mindenesetre jelenleg 3 negatív hatás hat rá, egy jelentős túlsúly, mozgáshiány, és nagyivás. nem volt még meg a nagy motiváció mindezek leküzdésére,de érzem hogy 31 évesen nem itt kéne tartania. nem tudom hogy ez még normalizálódni tudna-e ha sokkal egészségesebbe vinném az életvitelem, esetleg még fogyni is sikerülne
2022. máj. 16. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!