Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hulyeseg vagy csak én...

Lehet hulyeseg vagy csak én képzelem be .. Nos. Volt hogy hazibuliba drogoztam, ittam. Másnap ki jött az aranyerem. Előtte discokba csak ittam de akkor nem jött ki soha az aranyerem. Valószínű h a drgotol?

Figyelt kérdés
Aranyér

2022. máj. 14. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Igen
2022. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem. a drog sok rosszat tesz az emberrel, de aranyeret nem okoz. Nem írod, milyen drog, sok van, de én egy olyat sem tudok, ami aranyeret okozna. Lehet hogy van valami új szintetikus cucc, ami okoz.
2022. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem, de ki tudja mit művelhettél bedrogozva..??
2022. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as erre nem is gondoltam. Így már lehet oka, sőt. Igazad van.
2022. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3.as hidd el h semmit. Buliztam ennyi. A baratommal és a testvereivel.. szóval semmi nem tortent. Mert nem halálra szivtam magam h az nem tudjam hol vagyok. Csak annyit h jól erezzem magam 1 csik volt az egész..
2022. máj. 14. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor bizony az eltérő épület tájolása miatt lehet csak.
2022. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
drogok hatása alatt az ember pl nehezebben tud pisilni, elképzelhető, hogy nagyon erőlködtél.
2022. jún. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!