Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova lenne érdemes fordulnom...

Hova lenne érdemes fordulnom egy valószínűsíthető STD-vel rövidtávon, magyar biztosítás nélkül?

Figyelt kérdés

Egy hetet vagyok csak az országban és most bizonyosodtam meg róla, hogy 1-2 hete nagy valószínűséggel elkaptam egy nemibetegséget. Nincs itt háziorvosom, illetve eléggé szorosak a programjaim is, amíg itt vagyok. Besétálhatok szimplán a nemibeteg gondozóba vagy inkább érdemesebb lenne keresni egy magánrendelést ezzel?


EHIC-em van.


2022. máj. 18. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állami ellátást tb nélkül nem fogsz kapni, szóval csak a magánrendelés maradt az egyetlen opció.
2022. máj. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Időpontot nem fogsz kapni, még magánrendelésre sem
2022. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem STD-t pont kezelnek még tb nélkül is, hiszem a társadalmat védik vele

legalábbis nekem ezt mondták, simán bemész a bőrgyógyászatra (bőr és nemibeteg gondozóba) és ellátnak

2022. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha nem fogadnak, akkor tényleg nem értem, hogy mégis mi a fenére jó az EHIC. Csak belesetekre és azonnali kórházi kezelésekre?


Köszi a válaszokat.

2022. máj. 18. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, mi volt???
nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!