Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van aki épp most próbálkozik...

Van aki épp most próbálkozik leszokni az alkoholról? Hogy megy?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, én a csak a mai nap elvet követem, már lassan 29 napja. Alkohol- és szerencsejáték függőségem van, alkohol miatt AA gyűlésekre, szerencsejáték miatt pedig GA online zoom gyűlésekre járok, igaz, még nem rég kezdtem, de valahol el kell kezdeni.

Ha gondolod, szívesen csevegek veled.

2022. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy tudod tartani, hogy már 29 napja egy kortyot sem? mi adott erőt az első napokban?
2022. máj. 23. 08:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Második bírósági ügy ittas vezetés miatt, ezúttal komolyabb a bünti, nem sokkal később egy lábtörés.

Szégyenérzet és bűntudat + a félelem, hogy mi történhet még velem, ha így folytatom.

Eljutottam odáig, hogy nem más miatt szeretném abba hagyni, hanem saját magam miatt. A gyűléseken közös a cél, az ivás abbahagyása. Sokat segít, hogy járok a gyűlésekre.

2022. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

és vmi gyógyszert is kell szedned? vagy a gyűlésen csak beszélgettek?

régóta ittál? nem voltak elvonási tüneteid? jobban érzed magad azóta? bocs, a sok kérdésért

2022. máj. 23. 10:59
 5/12 anonim válasza:
En folyamatosan próbálkozok. Jelenleg 7 napja nem ittam es nem rugtam be 2 hete. Elmult 2,5 évben kezdett melyulni az alkoholizalasom s az elmult 1evben elszaladt a lo velem. Mar munka elott reggel 5kor 3 sört megittam,neha melo kozben is s munka utana rendszeresrn tovabbi 6-8 sor nehany feles. Szabadnapokon kiutve mar delelott. Multhonapban 3het szabadsagbol mindennap leittam magam.. kiesett sok dolog es szembesultem az ures dobozokkal meg uvegekkel milyen sok..szegyen...de elhataroztam most ,hogy abbahagyom eddig meg tartom magam. Remelem fogpm ezutan is.
2022. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jó terápiák, az sok évet meg tud spórolni..
2022. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az 5-os vagyok. Gondolkoztam ,hogy jelentkezek korhazba,de adok eselyt magamnak. Eddig megy,mondjuk elmult 2,5 fel evben max 2 het volt pia nelkul vagy kb 2-3 alkalommal,de legutobb tenyleg sokkoloan hatott ram minden. S agyalok azota is,hogy miert kellett annyit.. nem tudom.. nem ertem mi volt az a kattanas..
2022. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert gépszíjas ivó vagy :) hidd el, tényleg sokat tud segíteni, ha néha eljársz AA gyűlésekre.

Engem most az elején még ez tart szárazon már 39 napja. Ha netán megkívánnám, vannak telefonszámaim + irodalmak/tanácsok. Adj egy esélyt neki.

Nem vagy egyedül!

2022. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Massal is megesik ez akkor ugy gondolom. Gondoltam ra hogy elmegyek,de jelen helyzetemben ez nem mukodik,nincs lehetosegem ra,ugyhogy mantrazom hogy kitartsak. 🙃
2022. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hajrá, én szurkolok neked!
2022. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!