Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichopata próbálkozik...

Egy pszichopata próbálkozik még általában szakítás után?

Figyelt kérdés

Tegnap,hosszú hónapok szenvedése után szakítottam a pszichopata barátommal. Nyomatékosan megkértem,hogy ne jöjjön a lakásom közelébe,mégis idejött,és a vége szakítás lett ( tudom már rég meg kellett volna tennem de egyszerűen képtelen voltam rá,és még most is szenvedek.)

Tehát a kérdés,az ilyen emberek próbálkoznak,zaklatnak még szakítás után,vagy megértik azt hogy vége?



2017. márc. 21. 07:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ, hogy mondod azt, hogy vége! Érzi rajtad, hogy nem gondolod komolyan. Addig zaklat valaki, ameddig hagyod.
2017. márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Ez szerintem személy- és helyzetfüggő, figyelj oda, és ha gond van, akkor tegyél ellenlépéseket.
2017. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Köszönjük 1es nagyon vicces voltal:)

A többieknek komolyan köszönöm,nem egy városban lakunk,telefonja nincsen,tehát csak facebookon/ismerősökön keresztül tudna..ha letörlöm/tiltom facebookrol az jo megoldás lenne?

2017. márc. 21. 11:40
 4/38 anonim ***** válasza:
Nekem egyik osztálytársam volt az (igaz, hogy még csak kamasz, de a fiatal pszichopaták jellemzői közül minden igaz rá, nagyon durva dolgokat csinált). Ő általában újrapróbálkozott a régi barátnőinél, aki meg többször is visszautasította annak megkeserítette az életét egy darabig. Olvastam máshol is pszichopatákról, szerintem sajnos nem valószínű, hogy rögtön feladja. Ha bármi olyat tesz, amiért már lehet, rögtön értesítsd a rendőrséget.
2017. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Facebookról és más közösségi oldalakról meg alap, hogy rögtön le kell tiltani az ilyeneket. Az mindenképpen jó, ha külön városban laktok, talán így nem lesz olyan kitartó, feltéve ha talál újabb "áldozatot".
2017. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint igen, keményen és minden eszközt bevetve próbálkoznak. Nem értik meg, hogy vége, hiszen az egójuk sérült, hogy "eldobták őket".
2017. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,igazatok lett sajnos

Ma délután 3szor hívott,először felvettem mert nem tudtam ki az(nem volt elmentve a száma) utana 2odszorra nem vettem fel,mondtam hogy hagyjon+amúgy se vagyok otthon

3adszorra felvettem megint elkezdte mondani hogy bár nem akar tőlem semmit már,de nagyon szeret,és ma egész nap dolgozott állítása szerint,és mondta hogy ő megmondta hogy tavasszal lesz minden jó,utána még egy csomó dolgot mondott aminek a felét se hallottam (társaságba voltam,beszéltek körülöttem) meg kérdezte hogy hol vagyok,meg hogy kivel..mondtam neki a kis monológja közben hogy nem érek rá,és letettem a telot,azóta nem hívott..ez volt kb.3 vagy 4 óraja

2017. márc. 21. 22:05
 8/38 anonim ***** válasza:

Na, ma próbálkozott?

Érdekelne, mi lesz :)

2017. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%
Nem ,egy pszichopata nem próbálkozik,elintéz és kész!
2017. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Ma is hívott 1 óra körül 3szor de nem vrttem fel mert nem voltam itthon csak utólag láttam.

Utána fél6kor megint felhívott

De a délelőtt és délután különböző telefonszámokról hívogatott..már teljesen kivagyok az idegeimre megy

Délután felvettem,elkezdte ugyanazt a szöveget mondani amit a múltkor,és megkértem megint hogy ne hívogasson és azt mondta:oké szia és letette

Szerintetek kezdi végre felfogni azért tette le,vagy még nincs vége es újra fog próbálkozni?

9;köszönöm a biztatást..

2017. márc. 22. 18:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!