Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet tüdőembólia/stroke/sz...

Ez lehet tüdőembólia/stroke/szívroham?

Figyelt kérdés
Ma elkezdett fájni baloldalt a mellkasom, miután gyorsabb tempóban kezdtem sétálni. A fájdalom néha megszűnt, főleg mert elkezdtem pihenni, majd újra előjött, de csak rövidebb időkre, most meg már nem is érzem. Nem erős fájdalom egyáltalán, csak nagyon rémisztő volt. A fejem is szokott néha fájni, egy ponton benyilall néha, plusz a jobb lábamnál lábikra görcsöm szokott lenni, ami lehet vérrög miatt is, de más elváltozást nem tapasztalok rajta... Kérlek, segítsetek, mert nagyon félek... 21 éves lány vagyok, fogamzásgátlót szedek

2022. máj. 26. 20:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Néha szédülök is, egyébként nagyon stresszes életet is élek, lehet panikroham?
2022. máj. 26. 20:23
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
tüdőembólia/stroke/szívroham esetén már az intenzív osztályon lennél vagy a hullaházban
2022. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, ugyanis már napokkal, órákkal előtte is lehet érezni a tüneteit
2022. máj. 26. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a stresszes élet. És én azért meggondolnàm azt a fogamzásgátló szedését. Mert ugye tudod ,hogy az okozhat ilyen jellegű problémát
2022. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd orvoshoz fogok menni vele, csak jelenleg nem tudok, majd csak jövő héten és addig félek, hogy bajom lehet...
2022. máj. 26. 20:41
 6/10 anonim válasza:
A lábikra görcs valószínűleg magnézium hiány tünete. Egy hét alatt orvosolható. A melkasi fájdalom pedig valószínűleg a stresszes élet miatt van.
2022. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősségi osztályra bármikor lehet menni, főleg, ha ilyen dolgoktól félsz/ ilyen dolgokat valószínűsítesz.

Azt gondolom, hogy csak pánikrohamod van, vagyis pánik reakciók ezek.

Nagyon komoly életet veszélyeztető dolgokat írsz, amik azért nem múlnak csak úgy el.

Szedi magnéziumot.

A fogamzásgátló miatt viszont nem ártana egy trombózis panel vizsgálat.

2022. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, picit megnyugodtam, már nincs nagy bajom, néha befájdul, de kb. Pár másodpercre, és egyáltalán nem erősen. El fogok menni panek vizsgálatra, köszönöm az információkat!
2022. máj. 26. 22:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Panel* :)
2022. máj. 26. 22:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek egyike sem magyarázza amiket írsz,ráadásul akármelyik állna fenn nálad, az nem enyhülne, magától nem múlik el. Persze lehet minden percben azon agyalni, hogy a tünetek jelentkezhetnek enyhe mértékben napokkal előtte meg tünet nélkül is kialakulhat akármi, de így nem lehet élni.
2022. máj. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!