Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van erre a rossz szokásra...

Van erre a rossz szokásra valami gyógymód­?

Figyelt kérdés
2019 nov. 4-én reggel félig ébren nyújtózkodtam egyet de úgy hogy a bal kezemmel a fejemet önkentelenül megtámasztottam és közben recsegtek ropogtak a csigolyáim azonnal abba hagytam a fájdalom miatt de akkor már késő volt , utána 3 hónapig fájt a nyakam ha csak megmozdítottam, 2-3 hónapig nem fájt már de egyik hajnalban már megint ébredés közben ugyanazal a mozdulattal sikerült megrándítanom a nyakam, azóta párnákat még ágyat is cseréltem de nem segített,pár napig odaszíjjaztam a bal kezemet az ágy széléhez hogy megakadályozzam a reggeli "nyaktornát" de attól meg a vállam fájt. 3 napja megint ugyanaz a nyújtózkodás közben sikerült kirándítani a nyakam ,próbáltam tudatosítani a mozdulatot hogy mikor elkezdem akkor azonnal hagyjam abba , párszor már sikerült is abbahagynom a mozdulatot reggel mielőtt kimoccintanám a nyakamat , gondolom ez valami pszichiátriai betegség tünete lehet olyasmi mint aki kényszeresen kitépi a hajszálait félálomban, vagy az éjszakai fogcsikorgatás stb ... Az nem lehet normális dolog hogy valaki reggel félálomban kvázi kitöri a saját nyakát. 39/F.

2022. máj. 29. 08:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!