Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Esetleg alvajárás?

Ez mi lehet? Esetleg alvajárás?

Figyelt kérdés
Ha igen nem igazán a jó fajta :-:. Lefeküdtem olyan 00:30 körül és olyan 01:30-40 kor fel keltem, de nem tudatosan mivel az én szemszögéből olyan volt mint ha wc-ztem volna és utána valahogy feltünt hogy nincs fel kapcsolva a lámpa és kerestem hogy hol van, és nem is kevés ideig, és ekkor ébredtem fel és realizáltam hogy mi történt utána reménykedtem hogy álom volt vagy valami, de végűl meg találtam ahova vizeltem . Arra sem emlékszem hogy fölkeltem. Egyedűl az maradt meg mintha wc znek.Elötte ilyen még sose történt. (Elalvás elött pedig elmentem sárgát dobni és nem ittam annyi vizet hogy nagyon keljen megint)

2022. jún. 2. 02:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Most akkor a sarokba pisiltél?

Ez gáz. Be kellene tenni jelzőfényt az talán segít.

(kis konnektorba helyezhető fényforrás vagy éjjeli lámpa kis teljesítményű izzóval)

2022. jún. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is előfordult, de általában kemény tivornyázás után. Ha többször is megtörténik szórjál szét egy doboz rajzszöget a padlón lefekvéskor, az majd felébreszt :-)
2022. jún. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!