Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet daganatos megbetegedé...

Ez lehet daganatos megbetegedés? Ott kezdődött hogy februárban elmentem orvoshoz mert volt a mellékherémen egy csomó!Kiderült hogy csak ciszta de akkor nagyon hypohonderré váltam,és már többször kiderült hogy a beállított betegségemből nem lett...

Figyelt kérdés
Semmi. Amikor elmentem urulógushoz akkor volt egy nyirokcsomó a bal kulcscsontom felett, és a lágyékomban a két oldalt! A kulcscsontom feletti azóta össze zsugorodott, szinte alig érezhető és nagyon jól mozgatható volt mindig is. Az állam alatt akkor gyulladtak be mikor jött a bölcsesség fogam de már azok is össze mentek. Viszont én a tarkóm bal oldalán érzek egy nyirokcsomót illetve a a lágyékomban mintha lenne 3-4. De jól mozgathatónak mondanám,(illetve talán a hátamon is lehet 1-2 de én már abban sem vagyok biztos hogy azok nyirokcsomók) az elmúlt hónapokban semmi változás nincs az egészségemben próbálok is rá odafigyelni! Mostanában azt mondták sokat fogytam, viszont én 2éve kezdtem diétázni és kb 10 hónapja tartom a súlyom. (több izom, kevesebb zsirral) illetve húsvétkor szedtem fel 4-5kg-t és most iz azon vagyok,szóval ezt nem mondanám tüntetnek. Tavaly novemberben voltam nagylaboron akkor minden eredményemet jónak találták. Tényleg csak az elmém szórakozna velem? Köszönöm a válaszokat és válaszolok a kerdésekre ha vannak. 16/F

2022. jún. 3. 21:49
 1/2 A kérdező kommentje:

*energikusabb is vagyok mostanában mióta rááltam a mozgásra és próbálok egészségesen étkezni

*a nyirokcsomóimat kicsinek mondanám (nem nőttek azóta sem) kivéve talán a lágyékomban

*bocsánat ha túl ragoztam

2022. jún. 3. 21:51
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban extrém ritka a rák, de nem lehetetlen. Tehát, ha az a kérdés, hogy "Ez lehet daganatos megbetegedés?", akkor a válasz az, hogy igen.


Azt látni kell, hogy bárkinek, bármikor lehet rákja. Olyan nincs, hogy valakinek nem lehet rákja. Miért ne lehetne?

2022. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!