Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha masszázskrémbe/olajba...

Ha masszázskrémbe/olajba keverek illóolajokat, akkor elkészíthetem előre?

Figyelt kérdés

Vagy csak a masszírozás előtt csináljam meg? Arra gondolok, hogy ugye elillan, és akkor nem lesz hatása. Pl. Egy hétre előre ne csináljam meg ugye?:D

Köszönöm!



2022. jún. 4. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olajba keverheted, ha megfelelően zárható üvegbe teszed utána.
2022. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! És testápolóba? Mert igazából azt használok, nem masszázskrémet.
2022. jún. 4. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, hogy úgy mennyire tartós. Azt szerintem én inkább frissen keverném.
2022. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Okés, köszi!:)

Te milyet teszel bele és hány cseppet pl. 50 ml-be?

2022. jún. 6. 03:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon változó, attól függ, hogy mire kell. Az illóolaj minősége sem mindegy, egy doTerrás sokkal-sokkal erősebb, mint egy átlag bolti. Ha pontos receptek érdekelnek, akkor valami illóolajos csoportban tudnak a legjobban tanácsokat adni, én is ott szoktam kérdezni, de én sokszor használok már előre kész illóolaj keveréket. Azon kívül borsmentát, copaibát szoktam a legtöbbször, de kis mennyiségben készítem helyi haszálatra, nem egész testes masszázshoz.
2022. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én mentát, eukaliptiszt, és rozmaringot szeretnék az egyikbe. De akarok levendulásat is, meg vettem kubabát, és citromfüvet.

2022. jún. 11. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!