Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnapossági depresszió?

Másnapossági depresszió?

Figyelt kérdés

Elkövettem egy nagy hibát, sajnos kicsit nagyon elengedtem magam, az elmúlt héten hétfő óta minden nap voltam inni.. jó ötletnek tűnt akkor, meg vicces volt haverokkal, de a tegnap este csúnyán sikerült. Reggel 8-ra értem haza, nem is rúgtam be nagyon, csak elcs*szerintem az egész mai napomat. Borzasztó betegnek érzem magam, nyomott és depreszziós vagyok. Remeg mindenem, fáj mindenem, borzalmas. Előtte nem volt semmi bajom.

Erre rátett az, hogy a lány aki tetszik, már nem érdeklődik felém, korábban kellett volna cselekednem és most már alig beszél velem. Tegnap ő is ott volt a buliban, alig beszéltünk, pedig előtte azt hittem sima ügy, gyakorlatilag majdnem együtt is voltunk. Ma reggel látom, hogy más sráccal reggelizik (insta story)

Ez a kettő nagyon kikészített. Nagyon ritán iszom, most valahogy úgy jött ki, hogy minden nap piáltunk.

Az egyetem sem megy annyira, mint kellene, kedden vizsgázom, de kb semmit nem tudok. Tanultam a hét közben, de semmire nem jutottam. Előtte hetekig nem láttam a barátaimat, ezért azt gondoltam, be kell pótolnom az eseményeket.


Erre létezik valami megoldás? Vagy csak idő kell? Csalódott vagyok, hogy hagytam magamat ennyire elszállni. Nem ismerek magamra. Reggel sírtam is, hogy mi van velem.pedig évek óta nem sírtam. Persze most egy ideig nem tudok ránzézni az alkoholra, nem is szeretnék. Az a terv, hogy találkozom barátokkal, de ivás helyett mozi, kirándulás, sport, billiárd, csocsó stb.


Volt már valaki hasonló cipőben? Mit kellene tenni?



2022. jan. 16. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idő mindent megold. Pár nap, hét és újra lehet piálni, jól leszel. :)
2022. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez önmagában nem depresszió, hanem másnaposság, halogatás és bűntudat. A vizsga majd lesz valahogy, legfeljebb a következő alkalomra összeszeded magad.
2022. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Majd elmúlik ez is. Csaj meg olyan mint a busz, mindig jön a következő
2022. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen😇
2022. jan. 16. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!