Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugtalan láb szindróma - mit...

Nyugtalan láb szindróma - mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz a dolog, mert műtét miatt pont nem szabadna mozgatnom alábamat, ehhez képest már harmadik éjjel jön elő, hogy kényszermozgásai vannak a lábamnak és kb megőrülök. Propranololt és Rivotrilt próbáltam rá, de az nem hat. Valószínű a hirtelen jött mozgáshiány miatt, legalánbbis csak ezt tudom elképzelni.

Másnak milyen gyógyszer vált be? kösz



2022. jún. 23. 07:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy neurológiai betegség, semmi köze a mozgáshiányhoz. Nekem pszichiátriai gyógyszer mellékhatásaként jött elő, elhagyásával elmúlt. Gyógyszeresen lehet kezelni.
2022. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Állítólag a magnézium segít.
2022. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Állítólag....nem, ezen nem segít.
2022. jún. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

oké csak érdekes a párhuzam, h pont most.

azt nem írtam h Rivotrilt is oróbáltam, az se hat.


#1 oké, de írnál párat? én most tuti nem tudok menni sehova, nyomom az ágyat, de feliratni fel tudok majdnem bármit. mit próbáljak ki, amelyik jó eséllyel hat?

2022. jún. 23. 08:42
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
oké, ezért írtam, hogy állítólag :)
2022. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Mütét ELÖTT semmiféle gyógyszer nem szabad szedni, amit nem az orvos írt fel, és amiröl nem tud konkrétan!

Másrészt a problémára az orvos tud adni megfelelö szert, ha szükséges, magadtól ne kezdj szedni semmit , föleg ne ilyen erös szereket, mert - ahogy látod is - ezek nem hatnak, cserébe viszont más területen károkat okoznak.

2022. jún. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
pedig jó eséllyel a mozgáshiány az oka.
2022. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
hát elég nagy kárt, igen, mert mozdulatlanul kellene tartanom a lábamat, ehhez képest ugye már harmadik éjjel jön elő és megbolondulok.
2022. jún. 23. 08:59
 9/21 NTBS ***** válasza:
62%
Menj orvoshoz.
2022. jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nem tudok ...


az a baj h volt egy balesetem, amely miatt a mozgás nulla lett, egész nap feküdnöm kell, és azóta jelentkezett a dolog. de most már kb tűrhetetlen.

2022. jún. 23. 09:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!