Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitamint szedjek...

Milyen vitamint szedjek pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Sajnos már mindenféle kencét kipróbáltam, de semmi sem jött be. A bőrgyógyász sem (pedig már nagyon sok mindent felírt). Arra gondoltam, hogy lehet, belülről kéne 'táplálni' a bőrömet. Milyen vitaminok kellenek ahhoz, hogy szép bőröm legyen? Nincs sok pattanásom, de ami van, nagyon csúnya, gyulladt, ha kinyomom (gőzölés után gézzel), nagyon nehezen gyógyul, többször lehámlik és halványan megmarad a nyoma. Próbáltam már úgy is, hogy nem nyúlok hozzá, hagyom, de egyszerűen nem tűntek el sosem. :(
2010. szept. 20. 12:57
 1/3 anonim válasza:

Ha fiú vagy akkor lehet hogy a borosták miatt van az egész.

Ha lány akkor meg örökölted valakitől szal nem lehet ellene tenni semmi (szerintem) majd kinövöd.

2010. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
'A' vitamin - tablettába beszedni / cseppeket felkenni a pattanásos területre. Ismerek olyant, akinek bevállt.
2010. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. 22 éves, eddig kevés pattanásom volt, az utóbbi időben (fél év) lett ilyen. :(
2010. szept. 25. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!