Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bemehetek a kórházba receptet...

Bemehetek a kórházba receptet kérni, ha máshol nem tudom időben megkapni?

Figyelt kérdés
Asztmás vagyok, és elfogyott a pipám. Régebben a háziorvosomnál volt a pipámról egy papír, hogy felírhat nekem receptet, de ez már nem opció. Egy új papírt kell szereznem, hogy a háziorvos megint tudjon nekem receptet felírni. Ezzel az a probléma, hogy magán dokihoz is hetek míg bekerülök. Nekem meg már azonnal kell. Ha bemegyek a kórházba ezzel fognak segíteni? írhatnak ki nekem receptet? Vagy csak simán elzavarnak?

2022. jún. 29. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Inkább az ügyeletes orvosnál próbálkozz először.
2022. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kórház ezzel nem foglalkozik.A háziorvos elküld szakorvoshoz,az adhat engedélyt a háziorvosnak,hogy bizonyos ideig ő is felírhassa.

Hogy lehet az ilyet elfelejteni.

2022. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1: Az ügyeletes orvosnak már régóta nincs ilyenre jogosultsága.
2022. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyeletet ilyesmikkel nem terheljuk. Szakorvosnak kell felirnia, amikor idopontot kersz, akkor probald nyomatekositani, hogy surgos, hatha.


De nem is ertem, miert nem gondolkoztal hamarabb.

2022. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!