Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig normális, hogy egy...

Meddig normális, hogy egy kikanalazott talpi szemölcs helye fáj?

Figyelt kérdés

3 hete szedtek ki egy magán bőrgyógyászaton. (az sztk-s fel se ismerte, miről van szó, erről többet nem is beszélnék.)


Kétszer voltam. Először fagyasztottak. De még nagyobb lett, másodjára kikanalazta (azt hittem ott maradok annyira fájt, gyulladásban volt és érzéstelenítő nélkül csinálta.)


Eltelt 3 hét és még mindig egy pukli van ott, bár sokkal kisebb, de továbbra is fáj. Mivel a talpon van, kénytelen vagyok fájdalomcsillapítót szedni, de mostmar lassan 3 hónapja szedem.


Azt se tudom hogy kiszedte e rendesen, vagy újra nőtt, nem lehet megállapitani, de gyógypedikurosokkel együtt már közel 100 ezret hagytam ott, és a helyzet még mindig úgy olyan rossz.


Mit csináljak? Sebészet?


2022. jún. 30. 12:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!