Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem fog benőni az orr piercingem?

Nem fog benőni az orr piercingem?

Figyelt kérdés
Ma szúrattam a piercingesnél egy septumot, mindent el is mondtak, de elfelejtettem megkérdezni, hogy 1 hónap múlva lehet-e kivenni és még, hogy nem-e nő be a bőrbe a piercing? Mert láttam tik tokon egy srácot akinek az ujj piercingje benőtt neki elég csúnyán, ettől tartok.

2022. júl. 2. 02:41
 1/1 anonim ***** válasza:
En egyszer kicsereltem benne olyan 3-4 honap utan a patkot egy kicsit nagyobb atmerojure /8mm->10mm/, az volt az elso cserem, benan csinaltam, es nem talaltam bele a lyukba. Kb 1 percig nem volt benne ekszer, es utana mar kezdett osszeszukulni. Legalabbis ugy tunt, nagyon nehezen, szorulva birtam bele fogatni (ekszer vastagsaga ugyan akkora maradt, csak az atmeroje lett nagyobb.).
2022. júl. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!