Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek, volt már végbél...

Akinek, volt már végbél repedése, mennyi idő alatt gyógyult meg? Illetve kiújult-e utána?

Figyelt kérdés

2022. júl. 6. 16:54
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem volt már egyszer, kaptam rá kúpot a sebészeten, kb 1 hét alatt begyógyult és nem tért vissza. Figyelni kell a folyadék fogyasztásra illetve a rost bevételre nekem ez volt a probléma
2022. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Enyém széles elvileg (előbb is elmehetettem volna dokihoz..) én is kaptam rá kúpot, hamarosan elfogy. Ma reggel mintha újra vért láttam volna, keményebb volt a székletem.. De lehet már csak paranoiás vagyok. Ha igazán szeretnék visszamenni a dokihoz..
2022. júl. 6. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Székleted milyen? Mitől lett a repedés? Attól is függ, hogy mennyi ideig tart. Én 2,5 éve élek vele együtt, azóta volt egy műtétem, kismillió krémet, kúpot használtam már... közben kiderült, hogy Crohn beteg vagyok, úgy gondolom, az tarthatja fent, bár most tünetmentes vagyok, nincs gyulladás már egy éve, szóval nem tudom, miért nem múlik el.

Kéne vissza mennem orvoshoz, de mit tud csinálni?! Megint megműt?! Inkább elvagyok vele....

2022. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia! Székletem általában nem kemény, néha becsúszik egy keményebb. Nem tudom mitől lett a repedés én a keményebb székletre gondolok. Sajnos jó pár hónap eltelt mire elmentem orvoshoz,szerintem ezért gyógyulhat lassabban, mivel széles doki azt mondta..
2022. júl. 6. 21:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Az létezik hogy kiújult? Egy keményebb széklett miatt? Úgy éreztem elmúlt, de ma reggel megint vért láttam :(
2022. júl. 11. 06:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen létezik hogy kiújul mert nem volt elég ideje teljesen begyógyulni. És az mindig ugyanaz a seb ami ujból és ujból visszaszakad.
2022. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Van rá esély, hogy meggyógyul teljesen? Figyelnem kéne jobban a székletre gondolom..
2022. júl. 12. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen van de folyamatosan vigyáznod kell hogy ne tartsd vissza a székleted, amikor menni kell menni kell, valamint hogy ne legyen kemény. Sok viz, sok hüvelyes evése.
2022. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem elmúlik már.. Más nem mehetek vissza az orvoshoz...
2022. júl. 13. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!