Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok aludni normáli...

Miért nem tudok aludni normálisan ?

Figyelt kérdés
1-2-3 napja a szokásos reggel 5-7 óra helyett 8-10 óra körül alszom el rengeteg forgolódás után. Így ma rekord 16: 40 kor keltem de fáradt vagyok. Előre félek a hajnaltól , az elmúlt 1 évben alakúlt ez ki nálam és dúrvúlt el , csak akkor tudok aludni ha valami érdekesetchalgatok a telefonon , de ha kifogyok a témából akkor nem megy az alvás , 2 napja mondtam valakinek hogy ez a helyzet és kiakadt hogy te jó ég , azt hiszem ez is hozzá jön , illetve hogy szorongok félek elaludni , persze egész nap itthon vagyok ágyban nyílván ez se tesz jót. Segítsetek.

2022. júl. 10. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
60%

Alvás előtt menj el egy órát kocogni. A sport kifáraszt, csökkenti a stresszt valamint boldogsághormont is termel.


Miután lefürödtél készítsd magadnak roiboos teát (minden drogeriaban/patikaban lehet kapni). Az nagyon elálmosít.

2022. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!