Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni normálisan...

Nem tudok aludni normálisan amióta nincs kondi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3. hete van hogy elromlott a kondi és egyszerűen képtelen vagyok aludni. Eddig néha volt olyan hogy letudtam dőlni 3-4 órára, néha jól aludtam, de tegnap csak 1 órát, és ma már abszolút semmit sem aludtam. 30 fok van a szobámban és egyszerűen ha befekszem az ágyba csak izzadok és nem tudok aludni. Az ablakot nem tudom kinyitni mert akkor bejönnek a rovarok, és akkor meg attól nem tudok aludni hogy a fülembe zummog a légy. Elorevarhatolag 1-2 hét mire megjavítják, de én már nem bírom! Lefekszem éjfél körül, majd félóra forgolodas után gépezek mert jobbat nem tudok, majd ilyen 3 felé érzem magam fáradtnak de nem tudok elaludni mert izzadok, ha meg találok egy hűvös helyet akkor a pofamba süt a nap. Ti mit tennetek a helyemben?

2020. jún. 28. 05:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél szúnyoghálót az ablakra, vagy húzd elé a függönyöd (ha van), akkor nem jön be annyi bogár.
2020. jún. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
szúnyogháló
2020. jún. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni léghűtőt 5000-ért.

Meg szúnyoghálót 1200-ért.

2020. jún. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te soha nem szoktál nyáron szellőztetni? Hogy-hogy nincs szúnyogháló? Mindig csukva az ablak? Az biztos, hogy én is megpusztulnék a poshadt levegőtől.
2020. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Napközben szellőztes ki, az oxigén jót tesz. Este meg, ez hülyén fog hangtani, de tegyél fagyasztott borsót(párnakuzatban) a fátadhoz. Az elvonja a hőt, és ott annyi az ideg, hogy a tested 30 fokban is elhiszi hogy hidegebb van.

Az elalvás nál meg ne kelj fel 30perc után, le kell feküdni. Nem forgolódsz, nem nézelődsz! Csak merengsz a gondolataidban! Illetve nekem még az is be szokott válni, hogy bekapcsolok szép halkan egy hangos könyvet, és annak a sztoriát mint egy filmet képzelem magam elé, aztán egyszer csak az a film válik az álmommá.

2020. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam már aludni, pedig itt csak 26 fok van a lakásban.

Szúnyogháló ugyan van, de éjszakára nem merem nyitva hagyni az ablakot, mert földszint, utcára néző lakás és nincs rács az ablakokon. Igaz, ez elég biztonságos környék és nem vagyok majrés, de éjjel azért nem mernék tárt ablaknál aludni, csak egy lépés az utcáról az ablak. Albérlet, szóval ventilátoron kívül sokat nem tudok tenni.

2020. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg se szúnyoghálóm nincs,se légkondim,se ventillátorom és az ablakom pedig egy teljesen beépitett sötét udvarra néz, ahonnan csak az állott levegő jön be ha kinyitom az ablakot

Ráadásul tavaly óta az udvarra beköltözött egy kandúr macska is és olyan büdöset hugyozik, hogy terjeng napokig a húgyszag az udvaron tehát ha kinyitom az ablakot akkor csak a bűzt érzem

Együtt lehet velem érezni azoknak akiknek csak egy sima szúnyoghálóra futja és problémának tartják, hogy besüt a nap az ablakukon

2020. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én élénken emlékszem a 2012-es extrém kánikulára, akkor panelban laktam. Nappal lehúzott redőnnyel, erkélyfüggönnyel, két ventilátorral jeges palackokkal vadítva kb. 33 fok volt a lakásban. Bármit nyitottam ki, mosógépet, szekrényeket vagy a wc fedelét, mindenből dőlt a meleg, rettenetes volt..

De voltak, akik ennél rosszabbul jártak..:):

[link]

2020. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vizes lepedővel takarózz be.
2020. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!