Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ilyen szívritmuszava...

Miért van ilyen szívritmuszavarom?

Figyelt kérdés

Már többször is volt voltam kardiológusnál , legutóbb egy honapja es azt mondtam semmi baja nincs eltérés meg semmise

Azonban mindig is voltak szívritmuszavar zavarjaim de mostanában nem tudok szinte meg mozdulni mert ha elkezdek sétálni már elő is jön ez furcsa szivdobbanasok olyan érzés mint ha megállna es újra indulna vagy kihagyna

Van hogy 1 perc alatt akar 2 ilyen is van de setalasnal 5-10 percenként van vagy bármilyen mozgásnál



2022. júl. 11. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ilyen szokott lenni nekem is. Igaz, én inkább akkor érzem ha pihenek, aktív módban kevésbé. Vagy csak nem figyelek akkor rá. Mostanában épp nincs. Van, hogy félévig tart, aztán "eltűnik". Én is voltam kivizsgáláson, nem találtak semmi kórosat. Talán a stressz!
2022. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magas káliumszint okozhat ilyet. Nyaljál sót..
2022. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-iknak

Hali , de ha magas a kálium szintem akkor ha nyalok sot attól nem meg magasabb lesz ?

2022. júl. 11. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:

pszichoszomatikus tünet is lehet...


Stressz, szorongás, ilyesmi okozhatja.

2022. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!