Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánik beteg vagyok?

Pánik beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Még 6 honappal ezelőtt kezdődött hogy elkezdett fájni a csontjaim ossze vissza egyik percben itt masikban ott a labamtol kezdve szo szerint mindenhol ezt kb 2 hétig figyemen kivul hagytam mert anyam azt mondta nincs semmi bajom aztan elmentem orvoshoz mert nem mult el es az orvos azt mindta nincs semmi bajom csinalt ver vetelt meg ilyenek de azt is azt mutatta ki semmi bajom. aztan ugyanugy tovabb fajt. Es masnap elkezdett a melkhasam fajni (szurni) elmentem megint az orvoshoz elkuldott mellkhas rontgenre es kiderult hogy tudogyulladasom van aztan adott ra gyogyszert elmult a mellkhas fajdalom aztan az ossze vissza csont fajdalom nem mult el es elmentem megint az orvoshoz azt mondta megint semmi bajom csak tul reagalom es elkuldott megegy rontgenre es akkor is az volt hogy semmi bajom de ugyanugy fajt mindenem aztan kesobb elkezdett fajni a fejem minden nap reggeltol estig gyogyszert hiaba vettem be ra nem mult el elmentem orvoshoz azt mondta biztos csak migrén irt fel sima fajdalom csillapitot de csak rosszabodott aztan ugy kezdett e fajni hogy bele hasitgatott a fejembe hatul, oldalt, felul de ez mind belul az agyamon tortent nagyon fajt de ezek a fajasok csak 2 lasodpercig tartottak aztan elmult es kb 3 perc mulva ujra minden nap es ezek mind amugy hetente valtoztak, aztan elkezdett a terdem ugy fajni mintha fel lenne horzsolva ez kb 1 oraig tartott aztan elmentem megint orvoshoz es a valasza semmi bajom. Aztan kesobb eltelt 1 honap elmentem a fejem miatt megint orvoshoz el elkuldott agyi Ct re megvolt a ct eredmeny es az volt hogy teljesen normalis semmi bajom de nekem ugyanugy fajt meg minden aztan mint most is ugy faj hogy mint mikor van a hal es vannak benne a halkak es mikor megszurja a torkomat ugy faj az agyam de ez kb 1 masodpercig tart aztan elmulik hirtelen es ilyen sipolast hallok es par perc mulva ujra mind ez a csont fajdalom mellkhas szuras meg mindez minden nap a mai napig tart es nem mulik el. Irt fel az orvos Divascant a fejemre de ugyanugy fáj minden nap, minden percebn. es mindenki azt mondja biztos panik beteg vagyok/ bekepzelem/bebeszelem magamnak meg ilyeneket mondanak. Szerintetek mi lehet a baj?

2022. júl. 12. 21:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja meg a fulembol is szomott fajni. De most a mai nap mashogyan faj ugy hogy az egyik orlyukamon nagyon jol tudom venni a levegot es erzem hogy felmegy a fejembe a levego es olyankor elkezd szurni az agyam
2022. júl. 12. 21:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ember, aki ezt végig tudja olvasni anélkül, hogy pánik rohamot kapna.
2022. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De most szerintetek mibajom lehet? Nagyon rosz erzes ezt minden nap at elni
2022. júl. 12. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáterhez még nem küldött el?
2022. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem
2022. júl. 12. 22:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig kéne! Beutaló nélkül is elmehetsz.
2022. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből semmi sem derül ki. Elektrolitokat néztek a véredben? Pulzusod, vérnyomásod milyen általában és a fejfájáskor? Min stresszelsz mostanában?
2022. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy neztek e elektrolitokat. Pulzus, vernyomast igy nem tudok fejbol. Stresszes vagyok altalában nagyon szokszor. Egy nap mindennel felidegesitenek egyebkenyt 18 vagyok
2022. júl. 12. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbálj Magne B6-ot szedni, segíthet.
2022. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez pszichés nyugodj meg. Nincs komoly bajod. Relaxálj, pihenj, ne görcsölj semmin. Szedj valerianát, igyál citromfű teát.
2022. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!