Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon félek

Mit tegyek? Nagyon félek

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az történt velem, hogy egy hete nagyon lázásan keltem a semmiből, fejfájáson és lázon kívül más tünet nem volt, viszont 2 nap után el is múlt majd felváltotta egy szúrós érzés tüdőben, enyhén fáj és kicsit nehezebb levegőt venni. Lehet tüdőgyulladásom van vagy esetleg más? Sajnos jelenleg nem tudok még csak házziorvoshoz semm menni.

2022. júl. 15. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha annyira félsz hívd a segélyhívót, az kapcsol valakit akinek elmondod a problémád és elmondja a továbbiakat.
2022. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az a legnagyobb baj, hogy az utóbbi 2 hétben nincs TB-m és jelenleg nem is tudtam volna menni. Hétfőn fogok NAV-hoz menni viszont nem tudom mi lesz addig. Szóval most nem is tudok sehova menni így TB nálkül. Igen tudom, előbb kellett volna erre gondolnom
2022. júl. 15. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Lehet tüdőgyuszi igen. De lehet covid is - most rengeteg új fertőzött van mert itt az új hullám aztán lehet te nem produkáltad csak a tünetek egy részét.
2022. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Covid tesztet csinaltam itthon kettot is es egyet anya is, mindharom negativ, persze tudom nem 100%os a teszt, de egy probat megert. Jelenleg varok hetfoig mert akkor tudok barhova is menni addig pedig remenykedek nem lesz komolyabb
2022. júl. 15. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!