Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer vakcinák után pár...

Pfizer vakcinák után pár nappal van más is akinek elkezdtek fájni az ízületei a csuklón vagy a lábon?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja kaptam a 2. oltásom és kb az előtt 2 nappal szűnt meg a jobb csukló ín fájdalmam amit egy kenőcsel kezeltem . De a 2. Oltás után pár nappal elkezdett gyengén fájni és fáradni mindkettő csuklóm aztán meg a jobb láb fejem is amikor súlyt a kis lábujj oldalra helyeztem. Voltam dokinál aki felírt voltaren 75mg ot ami egyenlőre nem érezteti a hatását, gondolom ennek 1 hét kell.

De például most is mialatt ezt írom mindkettő csuklómnál gyenge fájdalmat és fura gyengédséget érzek, néha viszont a fájdalom jobban érezhető és zavaró.



2022. júl. 15. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Az ízületi és izomfájdalmak a legtöbb oltásnál tök normális tünetek.
2022. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem, de ahogy az Első írja: bármelyik oltásnál lehetnek ilyen tünetek. Nekem pl. a tífusz elleni oltás utáni éjszaka szó szerint majd' leszakadt a karom. Már a könnyeim potyogtak, annyira fájt.
2022. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem oltottak, de az egyik ismerősöm az oltás után kb. egy órával nem tudott lábra állni, olyan fájdalmai voltak. Másnapra jobban lett.
2022. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
A férjem fetrengett a vállfájdalomtól, végül injekciót kapott. A kopásos izületeket nagyon támadja.
2022. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.

2. Oltás már több mint egy hónapja kaptam és azóta nem javult semmit, Voltaren 75 kb 5 napja szedem de eddig semmi változás.

Gondoltam itt is megkérdezem hátha más is járt így és valahogyan sikerült javítani a helyzeten.

2022. júl. 16. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező! Miért adattad be ezeket a szarokat? Annyi mindent lehet hallani ezekről az oltásokról, mégis sokan mennek vígan, dalolva a szerért.
2022. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen.6-os így van.Egyetértek.Nem értem minek adatják be maguknak,aztán meg ide írnak ki kérdést hogy ilyenkor mi van.Kérdező nem bántásból írom de többet már eszedbe ne jusson kérni.Magánorvoshoz ha van pénzed hátha tud érdemben is segíteni.
2022. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
79%
Miért adattad be, miután lement a mizéria? Amúgy normális az izom és ízületi fájdalom. Egyik ismerősömnek a harmadik után jött elő valami autoimmun problémája, eléggé elsorvadtak a lábizmai szegénynek.
2022. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!