Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az akaratlan mozgások utalhatn...

Az akaratlan mozgások utalhatnak valamilyen rejtett v. kezdődő betegségre?

Figyelt kérdés
72 éves édesanyámon vettem észre, hogy mostanában gyakran nyalogatja a szája szélét. Ha figyelmeztetem, megsértődik.
2022. júl. 19. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdődő parkinson kór lehet.
2022. júl. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Azert ne rögtön diagnosztizálj....

Van pwrkinsonos hozzatartozóm, egyaltalan nem jell3mző ez a nyalogatas...

2022. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A "lehet" szó egyenlő a diagnosztizálással? Ma is tanultam valami újat.
2022. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Riogatás! Fölöslesgesen..


Bakker, már nem csak a GYK-n , de IRL is vannak olyanok, akik egy pattanásból rákot vizionálnak... :-D


[link]

2022. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gublug ***** válasza:

Helló.

És miért nyalogatja? Meg tudja magyarázni? Ha azt mondja, mert száraznak érzi az ajkát, akkor jogos. Egyébként a száraz ajak bélproblémákra utal az arc diagnosztika alapján. Nem feltétlen betegség, csak gyengélkednek a szervek, hiszen idősödik, ez természetes.

Ha nem tudja megmagyarázni, vagy észre se veszi, előfordulHAT idegi alapon is. Ekkor sem kell feltétlen bajt látni mögötte. Találkoztam emberrel, aki rendesen élte az életét, beszélt, tette a dolgát, de hangosan szürcsölte a száját... szívta be a levegőt...

2022. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!