Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami tipp hányás ellen?

Valami tipp hányás ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma éjjel 1 körül elkezdtem rohadt szarul érezni magam.Hányingerem lett úgy hogy kb 6-7 éve egyszer se hánytam,és most éjjel már háromszor,ha csak vizet iszok azt is kihányom,az orromból is vér folyt,most harmadszorra szó szerint vért köptem,a torkomból vér jött ki,csak reggel 9 után tudok orvoshoz menni,addig valami tippet tudtok adni hányás ellen?


2022. aug. 1. 03:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kóla, rázd ki belőle a szénsavat
2022. aug. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Remélem, a vérköpéssel azért elindultal mar sbora...
2022. aug. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt azóta?


Válaszolni akartam csak, a sós- cukoros oldatot javasoltam volna.

Megláttam, hogy vért hánytál..

Így nem biztos, hogy jó ötlet tanácsokat osztogatni, hanem orvos.

2022. aug. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Ez is a te kérdésed? https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet_..

Ha igen, akkor az okozhatta a hányingert-hányást és az újabb orrvérzést.

2022. aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igen voltam orvosnál aznap reggel,az orvos azt mondta hogy valószínűleg valamilyen belső fertőzésről lehet szó,mostmár jobban vagyok,#4 nem az én kérdésem
2022. aug. 2. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!