Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Brutális kínzó fogfájásra...

Brutális kínzó fogfájásra szét rágni, orron felszívni a gyógyszert hatásos?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeség de holnap délutánig kikell bírnom. Ha vízzel lenyelem szinte semmit nem hat. Össze törni és felszívni vagy szét rágni? Gyorsabban szívódik fel?
2022. aug. 3. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szétrágni, rátéve szopogatni. Egyszer így jöttem haza Prágából (8 óra) 2 Algopyrin 4 részletben. Végül nem is kellett fogorvoshoz menni :) úgy levitte a gyulladást.
2022. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár szem szegfűszeget kezdjél el rágcsálni amíg meg nem puhul. Azt rakd a fájós fog környékére.
2022. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit vettél be?

Én anno 4 Cataflam dolot vettem be, mire hatott.

Szerintem nem az a kérdés, hogyan veszed be, hanem mennyi benne a hatóanyag.

A Cataflam dolo feleannyi hatóanyagot tartalmaz, mint a receptkoteles Cataflam, és abból 2-t be lehet venni egyszerre.

2022. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2


[link]


Egyetlen hátránya van, teljesen elmúlasztja a fájdalmat és nem mennek el fogorvoshoz.

Hatása hasonló mint a helyi érzéstelenítőé, valamint elmúlaszthatja a gyulladást.


Egyetlen hátránya van

2022. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kollégám egész éjszaka nem aludt, pedig nyomta a májölő Cataflamot. Itt már csak a piócásember segíthet (vagy az se).


Meggyógyultál végül?

2022. aug. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Nekem 2 éjszaka volt amikor örültem, hogy kb pár órára elmúlt, de utána reggel ismét fájt. Jég hiddeg vízzel öblögettem éjjel-nappal. Kívülről jegeltem sőt még a fogammal is jeget harapdáltam. Na az pillanatokra csökkentette a fájdalmat, de utána ugyanúgy kezdődött. Az eggyik pillanatban a semmitől elmúlt és utána nem fájt. És az a legviccesebb, hogy ezt a fél éve gyökérkezelt fogam csinálta amire kb 90 ezer forintot kellett költenem...
2022. aug. 17. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!