Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most tényleg 5 éven keresztül...

Most tényleg 5 éven keresztül szivatni fog a rendszer?

Figyelt kérdés

Tehát, lehet kicsit hosszú lesz.


Három hónapos korom óta van shuntom, sokáig néhány korházi látogatást meg egy masszívabb 1,5 hónapos, éveken át tartó férrekezelésből adódó kómát leszámítva semmi bajom sem volt. Szerencsére ebből is a lehető legjobban jöttem ki.


Namármost, a suliban nem igazán fogadtak el és ez nem kifejezés sajnos, így 2008 körül kijött rajtam az epilepszia.


sokáig szedtem rá a gyógyszert és semmi bajom sem volt. Sajnos én már ekkor megtanultam és tudom is hogy nem a leterheltség meg nem az egy napon át tartó számítógépezés és nem is a 2 óra alvás hozta ezt nálam ki hanem a stressz meg az idegeskedés.


Évekig teljesen elvoltam így, de ugyebár jött a korona, megint nem találtam munkát szinte sehol, stresszes voltam, idegeskedtem és egyszercsak paff... 2 hónapja 14 év után vitt be a mentő megint, a r*hadt epilepsziámmal. (hozzátenném hogy én ekkor már vagy 3-4 éve gyógyszert sem szedtem)


Viszont most: Ugye nem olyan rég bevezették az EESZT-t és az a baj hogy az OKITI (OMIII) folytatólagosan írja a zárókat tehát konkrétan nem csak az elmúlt három évet látja az aki megnézi hanem kb mindent.


A kérdés az lenne hogy most tényleg mindenféle munkaalkalmasságin meg mindenhol ezért fogok elhasalni? (eddig 2X nem adták meg, egyszer meg féligmeddig, 3 műszak lett volna, megadták éjszakázás nélkül).


ui: éjszakázás: hogy hogynem én kb éjszakai ember lennék, gond nélkül voltam 5-6 évig kúton éjszaka (15-17 napokat is lenyomtam néha egyhuzamban).


Most tényleg ezzel fognak megint 5 évig leszivatni?



2022. aug. 5. 04:25
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
62%
Ezt az 5 évet nem értem mire vonatkozik. Ma már nem tudsz titkolózni, de azért egy üzemorvos mindenkinek nem fogja végigböngészni mikor hol jártál.
2022. aug. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát de... legutóbb 20 percen keresztül csak böngészgetett
2022. aug. 5. 11:14
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
59%
Akkor viszont láthatja, de ügyfélkapun le tudod tiltsni is
2022. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Nem értem, hogy honnan veszed ezt az 5 évet?!

Életed végéig benne leszel a rendszerben, és látni fognak ott mindent, még akkor is ha letiltod, az orvos akkor is utána tudd nézni, csak több időbe telik neki megnézni. Hidd el tudom.

Nem kellett volna a gyógyszereket, elhagyni. Itt az orvos volt a hibás.

Az éjszakai munkavégzést felejtsed el!!! Még egy egészséges embert is meg visel, hosszú távon.

A stresszt és az idegeséget, le kell csökkenteni vagy teljesen megszüntetni. Ilyen munkahelyet kell keresned, nem lesz könnyű.

Szerintem orvost is kellene váltanod. Dr Halász Péter professzor, én hozzá járok, és lassan 10 éve tünetmenet vagyok, van azóta jogosítványom és teljes életet élek. A gyógyszereket életem végéig szednem kell.

Ő Magyarország legjobb neurologusa.

2022. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Öt év tünetmentesség kell lassan mindenhez
2022. szept. 13. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

4-es vagyok.


Igen, ennyi idő kell a tünetmenteséghez, pl... ha jogosítványt szeretnél.

De a EESZT rendszeréből soha nem fog eltűnni, itt mindig látni fogja bármelyik orvos, hogy neked volt és van ilyen betegséged!!

2022. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg lassan ha dolgozni akarok akkor is.
2022. szept. 15. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!