Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amióta kiderült hogy az...

Amióta kiderült hogy az oroszok ártatlan civileket, egyszerű helyi lakósokat mészárolnak az utcán és mindenhol, azóta rendszeressé vált hogy vagy napokon keresztül minden este vagy kihagyásokkal de rémálmom van, tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Éjjel álmomban menekülés van és borzasztó nyomasztó, mély alvás, reggel pocsékul ébredek mint aki valami kútból kászálódik ki.

#háború, álmok
2022. ápr. 15. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Én a háború kitörése, február 24-e óta vagyok folyton beteg.
2022. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
54%
Megnyugtatásul mondom, hogy a bucsai mészárlást valószínűleg az ukránok rendezték meg, mert több segítséget akarnak a NATO-tól.
2022. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azon van a hangsúly hogy ki kit öl, hanem a tény lelki hatásai. Tehát nem politika.
2022. ápr. 15. 17:32
 4/11 A kérdező kommentje:

Láttam fényképeket, valódi halottak voltak.

Valószínűleg ezért is hagyott bennem ilyen mély nyomot.

2022. ápr. 15. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Én amikor először bemondták H 3gyerek meghalt azóta rottyon vagyok.nm szabad nézni híreket,max olvasni napi 2-5percben tilos képeket és híradót nézni.nekem ez vált be.magamert küzdök.te is tedd azt,ha tudsz menj vért adni stb. Menj önkéntesnek.a nagykutyak majd intézkednek.mi kicsik vagyunk.es segíts idegeneknek.en tőlük több kedvességet kapok mint a családomtol.es a szabadidődet jól oszd be,H estére fáradt legyél.en volt H 32kmet bicajoztam. gyenge idegrendszerre van sok tea,guglizd meg.de a legjobb ha nm olvasol nezel ilyeneket.. tapasztalat..sajnos.sajnalom őket persze.de én 33ezerbol élek engem senki se sajnál..szóval kell egyfajta egészséges onzoseg.vigyazz a lelki egészségedre.
2022. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5# Rendben.

Átálltam arra hogy képeket már nem nézek, híreknek 0,5 % olvasom.

Ami lényeges hír az úgyis utolér elv mentén.

2022. ápr. 15. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen.igy jó lesz.es inkább állatokkal vedd körbe magad ha teheted és menj sétálni a természetbe.utolso voltam.:)
2022. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7# Pontosan. Ahogy mondod!
2022. ápr. 15. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, én épp a vizsgáimra készültem február végén, de a háború miatt nem tettem le őket azonnal, mert nagyon szorongtam, hogy mi van, ha hozzánk is elér. Utána volt egy álmom, amiben Putyin is benne volt, agresszorként nyilván. Menekülnöm kellett, mert a meggyilkolásommal fenyegetett. Most akárhány ukránnal találkozom random a városban, mindegyikkel igyekszem kedves lenni. Most is van bennem egy fura érzés, hogy még bármi lehet ebből, teljesen kiszámíthatatlan a helyzet. :( de jobb nem nézni annyit a híreket.
2022. ápr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon zavar engem is. Főleg a tehetetlenség miatt. Javaslom, hogy dobjuk be kővel az orosz nagykövetség ablakát, hogy tiltakozzunk a barbarság ellen
2022. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!