Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell ráírni a táppénzes...

Miért kell ráírni a táppénzes papírra, hogy milyen munkakörben dolgozom?

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valakinek több munkahelye van egyszerre, nem biztos, hogy mindegyik munkakörében keresőképtelen. Nekünk anno ez lett tanítva
2022. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1.És ebből hogyan áll össze a kép? Ráírják, hogy ujjtörés (egyáltalán ráírják ezt így), meg, hogy csoportvezető. Ebből a 2 infóból dolgozhat vagy nem?
2022. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Úgy van, hogy valakinek van 2 munkahelye. Az egyikben mondjuk takarító, a másikban ülő munkát végez. Tegyük fel, eltörik az ujja, így a takarítói pozíciójában keresőképtelen, de a szellemi munkát a másik munkakörében el tudja végezni.
2022. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túl egyértelmű példát hoztál.

Pont azért írtam, hogy csoportvezető, mert abból nem derül ki semmi. Fizikai, szellemi, még az is lehet, hogy előbbiben mégis tud dolgozni, másikban meg mégsem, holott fordítva gondolnának. Szóval ez nagyon nem egzakt dolog. Ennek szerintem úgy kellene működnie, hogy ráírják mi van és ha én nem akarok dolgozni valamelyik munkakörben, mert úgy ítélem meg, hogy nem tudok, akkor ez egy igazolás, hogy megtehessem. A doki nem fogja tudni precízen megállapítani, hogy a lehetséges 2000 diagnózis és a lehetséges 2000 munkakör 4 milliós kombinációjából, melyik nem illik össze. Biztos van pár ezer egyértelmű eset, de rengeteg kétséges is.

2022. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!