Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem sportolsz?

Miért nem sportolsz?

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak hajnalban és este lenne rá időm, viszont akkor örülök, hogy helyette tovább aludhatok/este nezhetek egy sorozatot.

Mikor volt időm délelőtt sportolni, akkor majdnem minden nap edzettem. Nekem abban a napszakban esik jól igazán.

2022. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Munka miatt 5:00kor kelek és 19:45re érek haza vagy később ha boltba is megyek.
2022. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Napi 10+ óra munka, heti 6 napon, 2.5 óra ingázással, 3 gyerek mellett.

Szerinted?

2022. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy lusta dög vagyok…


Nem mentségként írom, de fizikai munkát végzek, hazaérek legkésőbb 5-re, van egy 12 éves kutyám, vele másfél óra séta, aztán pedig örülök hogy otthon leülhetek.


De való igaz, heti 3x be tudnék csúsztatni egy 1-1,5 órás edzést. Valószínűleg hiányzik a motiváció.

2022. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert suliban kötelező volt
2022. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4 ha fizikai munkát végzel, az már jó edzés tud lenni.


5 kifogás. Nem akarsz egészséges lenni?

2022. aug. 8. 11:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, mi az egészség? Ha a mozgással elérhető javakat értjük ez alatt, akkor egészséges vagyok.

Egyébként pedig köszönöm, innentől kezembe veszem az életem, úgy alakítom, ahogy számomra kedvező. Én már kijártam az iskolát, nekem ne mondják meg, mit kell csinálnom. Úgy kérdeztél vissza, mintha az egészség csak és kizárólag a sporttól függene.

2022. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ép testben, ép lélek. Ettől is függ az egészség
2022. aug. 8. 12:00
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Ami egyszer kötelező volt, annak egy idő után keserű íze lesz. Szerencsére nincs jogod beleszólni az életvitelembe.
2022. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Én sem értem, hogy 5-7-9 válasszal mi a gond. Nekem is az iskolában gerincbetegség miatt kötelező volt heti 1 gyógytorna (BRUTÁLISAN nehéz) és heti két úszás (télen is, nyitott medencében, gyak.lag jégtömbbé fagytam). Ezeket 8 és 18 éves korom között. Azóta utálok sportolni. Viszont házimunkát végzek (AZ IS MOZGÁS), sokat gyalogolok, sétálok és nyaranta kertészkedek.


"No sport(s)", ahogy Churchill mondta vala.


Amúgy ha megoperálják a köldöksérvem, megint megyek úszni és a gyógytorna, jóga, pilates, tai chi tervbe vannak véve.

2022. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!