Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ősszel megint lesz kötelező...

Ősszel megint lesz kötelező oltás egyes ágazatokban, ill. lezárások/korlátozások?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 08:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
62%
#10: [link]
2022. aug. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
6%
9. Negatívba mégis hogy megy le te szerencsétlen balga? 🤣 Ŕn astrát kaptam elsőre. Hu de meglepő 6 hónap utan is elég jó ellenanyag szintem volt pedig nem kaptam el a covidot. A modernával olott kollegáimé még magasabb volt. Nálunk néztek az üzemi orvosi vizsgálaton így ismerem mindenki adatát. :)
2022. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
12%

9-es, az oltásellenesekre jellemző módon, csak azt a részét veszi figyelembe a cikknek, ami az ő álláspontját támasztja alá.

Nevezetesen, hogy átlag három hónap után jelentősen lecsökken a megbetegedés elleni védelem.

Azt viszont "elfelejtette" idézni, hogy a korházi kezelés és halálozás elleni védelem magas marad, még két oltás után is, három után meg különösen.

A Modernával kapcsolatos adatok meg nem reprezentatívak, ami azt jelenti, hogy túl kevesen kaptak Modernát ahhoz, hogy megbízható következtetéseket lehessen levonni az adataikból.

2022. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
71%
#13 Nem a 9-es vagyok, de gondoltam szólok, hogy minden covid oltás Gates kezében van és nem a 0,2% halálozási rátájú, mesterséges covidka ellen vannak. Szóval hagyjuk már ezt az "oltásellenesezést", mikor annak volt esze, aki nem adatta be az oltásokat.
2022. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
14 pontosan hány évig tanulták mikrobiológiát? Tényleg kíváncsi vagyok? ;)
2022. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%
#15 Ez annyira, de annyira lejárt szöveg, pláne miután az EU parlamentben is nyíltan beszélnek arról, hogy mesterséges vírus, mire kell valójában a védettségi stb...
2022. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
23%

Ja, te ott vagy, és hallod. Meg Bill Gates bennfentese is vagy, csak mi vagyunk tudatlanok.

Ez nagyon valószínű, ugye?

2022. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy, akár még beszélhetnek is ilyesmit ott. Igazán nem tudom, miért gondolod, hogy az EP-ben értelmesebb emberek vannak, mint másutt! Főleg, ha megfigyeljük, miket intézkednek most, és az elmúlt jópár évben!
2022. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
41%
#17 Szerintem az a valószínűbb, hogy tudom használni a Google-t, rá tudok keresni, hogy az oltások kinek a kezében vannak, az EU parlamenti ülésekre is képes vagyok rákeresni, meg képes vagyok gondolkodni. Arról én nem tehetek, hogy neked ezek a dolgok nem mennek.
2022. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
23%
A Google a legalkalmasabb arra, hogy befolyásoljanak vele! Te ezt nem tudtad???
2022. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!