Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyjából a koponya formája...

Nagyjából a koponya formája dönti el, hogy milyen szaporodási esélyekkel indul egy emberi hím egyed?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 08:43
1 2 3
 1/21 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Még nagyjából sem….
2022. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Fenéket. Bocs, de egyből a nácik kattantak be, akik ebből akarták megállapítani, hogy ki a zsidó, még mérőeszközöket is készítettek hozzá...
2022. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Napi incel a Tudományokban… hagyjátok, neki úgyis mindegy.
2022. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, minek írod ki a kérdést, ha egyébként a válaszok totálisan hidegen hagynak. Tényleg ennyire nem vagy képes mit kezdeni magaddal?


@3 Hagyjátok, de jelezzétek, hogy a kérdés rossz kategóriában van, mert a kérdés rossz kategóriában van.

2022. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Tevenyereggyarto ***** válasza:

#4


Igaz, bár szerintem ennek egyik kategóriában sincs értelme/ nem lenne odavaló. Máshol is ugyan úgy megírják ,hogy ez nem igaz, annyi különbséggel ,hogy bizonyos kategóriákban több az incel akik egyetértenek. Ezt meg is jegyezte a Kérdező az egyik “kérdésénél” mert miután átrakták rögtön megjelent még pár sorstársa bólogatni. De ha törölni nem törlik akkor tényleg ne a Tudományokban legyen.

2022. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4


Még nem is érkezett válasz tehát nem kéne temetni.


Én hajlandó vagyok minden érvet meghallgatni, ha nem csupán elfogult mainstream elveken alapszik.


Egy ilyen témát csak úgy lehet kivesézni ha az emberek félreteszik az érzelmeiket.


Tudom, hogy kellemetlen téma, mivel például a nácizmust mindenki elítéli de lehet, hogy az emberi természetben (de más élőlényében is) pont, hogy megtalálható.


Tehát ez egy önismereti folyamat is.

2022. aug. 12. 10:05
 7/21 A kérdező kommentje:

2


“ 100%

Fenéket. Bocs, de egyből a nácik kattantak be, akik ebből akarták megállapítani, hogy ki a zsidó, még mérőeszközöket is készítettek hozzá...”


A nácizmus is genetikán alapult. De a természetes és szexuális szelekció talán nem azon alapszik?

2022. aug. 12. 10:22
 8/21 anonim ***** válasza:

Szélsőséges esetben nyilván lehet természetes fogamzásgátló a koponya formája. Azaz népi nevén egy gcironda arc.

De amúgy meglepően csúnya emberek is szoktak párt találni, ne add fel.

2022. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
@8 Tudod te hányan, hányszor, hányféleképpen leírtuk már ezt neki az elmúlt évek folyamán? Lepereg róla mint kemotoxos darázs a gerendáról, meg sem hallja. Abszolút felesleges neki bármi ilyet is írni, szerintem a szeme egyszerűen átcsúszik az ilyen sorokon, meg se látja.
2022. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8,9


De én pont az ilyen csúnya emberekről beszélek.

2022. aug. 12. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!