Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyjából a koponya formája...

Nagyjából a koponya formája dönti el, hogy milyen szaporodási esélyekkel indul egy emberi hím egyed?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 08:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10


De ez az. Ha leírom tisztán mi a helyzet akkor egyszerűen nincs mit válaszolnotok csak a szokásos kliséket mint, hogy nem a külsőn múlik, vannak rondák kapcsolatban stb. Az igazság pedig az, hogy létezik náci jellegű külső kategorizálás ami mérgező, ami rossz és amelyet meg kellene szüntetni ha lenne erre szándék és szív! De nincs! Mivel mindenki már sátánista, erősebb kutya szaporodik elveket követi és örül ha kiselejteződik a selejtje. Itt is leírták már többször. Az a baj, hogy az emberek nagy része, ahogy nektek is, szívtelen szenny.

2022. aug. 12. 21:13
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#11: latod 2 legyet üthetnel egy csapásra.

Takarodj katolikus papnak, akkor nem kell nő, és még a sátán ellen is harcolhatsz

2022. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12


Cinikus érzéketlen szar alak

2022. aug. 12. 21:35
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
13 zsak a foltjat
2022. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Miert nem miskaroltatod magad inkabb? Az is megoldana a problemaid
2022. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Kólauborkával ***** válasza:

Hidd el, nem olyan téma, amit érdemes lenne kivesézni. A belsöd, hogyan bánsz az emberekkel, mennyite tiszteled meg a másikat, ezek számítanak.

Már más kérdésed alatt (gondolom), volt aki írta, hogy ha most megkérdeznél 100 embert, mind a száz kedvesnek, jófejnek, tisztességesnek vallja magát (én meg épp ezért mondom, hogy ezek nem olyan tulajdonságok, amiket MAGÁRÓL állapít meg az ember, hanem MÁSNAK kell megállapítania) és közben meg csak 1-2 emberre illik a leírás…

Szóval gyanítom nem vagy akkora angyalka rossz koponyával, mint amilyennek vallod magad, mert akkor megtaláltad volna már a lány angyalkádat, akinek pont a belsöd miatt tetszenél…

2022. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igen, természetesen.


Bővebben: nem.


Nagyobb fiam apjának vmi tipik jász vagy kun vagy milyen koponyája van (orvos mondta neki, csak úgy, hogy noné, milyen érdekes, ilyen tipikusat is ritkán látni). Le van csapva hátul, nem tudom jobban leírni. Nem domborodik, hanem lapos.


Kisebb fiam apjának fogalmam sincs, hogy milyen formájú lehet.


Az én családomnak eléggé domborodik.


Na, most már tudományosan kielégültél?

2022. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17


“ Nagyobb fiam apjának vmi tipik jász vagy kun vagy milyen koponyája van (orvos mondta neki, csak úgy, hogy noné, milyen érdekes, ilyen tipikusat is ritkán látni).”


De pont erre a rasszizmusra akarok rávilágítani, miért nem vonzó ha jászos, vagy kunos vagy bármilyen más keleti vonású és miért csak akkor az, ha angolszász típusú vagy nordikus? Ez elképesztő diszkriminatív és gusztustalan, mert valakit csak azért kategorizálnak be nem vonzónak mert valamilyen etnikai jellegű külseje van. Lásd amerikai ázsiaiak, indiaiak, panaszkodnak, hogy egy kaukázusi nő sem veszi őket észre, sőt a saját nőik is inkább kaukázusi pasit akarnak.

Dög gusztustalan az a nácizmus ami a párválasztásban megnyilvánul. És akkor milyen alapon játszák el az emberek, hogy elítélik a csúnya gonosz nácikat?

2022. aug. 13. 10:49
 19/21 anonim ***** válasza:

18

Tudsz olvasni? A nagyobb fiam apjáról írtam. Tehát van gyereke. Érted? Fel tudod valahogy fogni? Tovább adta a génjeit, pedig csapott koponyája van.


"Ez elképesztő diszkriminatív és gusztustalan, mert valakit csak azért kategorizálnak be nem vonzónak mert valamilyen etnikai jellegű külseje van. Lásd amerikai ázsiaiak, indiaiak, panaszkodnak, hogy egy kaukázusi nő sem veszi őket észre, sőt a saját nőik is inkább kaukázusi pasit akarnak."


Jesszusom. Oda és vissza vagyok a fekete bőrű férfiakért, a cigány férfiakért, az indiai férfiakért (hajaj) és az arab férfiakért. És kaukázusi nő vagyok, hófehér bőrű.


És biztosíthatlak, hogy nem vagyok egyedül.


Inkább sok férfira jellemző, hogy DIREKT ázsiai vagy fekete, netán cigány nőt keres.


Nők SZÁNDÉKOSAN nem járják az utcát meg a bárokat, hogy más rasszhoz tartozó férfiakat keresgéljenek.

2022. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Kólauborkával ***** válasza:

Igazából kezd felháborító orányba menni a téma. Mit gondolsz mit kellene tenni? Mindenkire ráeröszakolni a te nézeteid és a nökböl ingyen sexgépet faragni a férfiaknak?

Mindenki had döntse el ö maga, hogy ki tetszik neki és ki nem, párválasztásnál az értelmes emberek többsége külsö ÉS belsö tulajdonságok alapján választ. Amennyiben te nem az értelmesek csoportjába sorolod magad, így nem is olyan párt szeretnél, aki értelmes, akkor ne caodálkozz, hogy nem jársz sikerrel, ha nem nézel ki jól, igen vannak helyek ahol labdába sem rúgsz csúnya csóróként, ellenben ha van pénzed….vagy értelmed.

2022. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!