Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem szégyen, hogy egy idegsebé...

Nem szégyen, hogy egy idegsebész-jelölt csak nettó félmillát keres?

Figyelt kérdés

Most néztem az orvosi bértáblát. Ez kimondva soknak tűnhet, de ahhoz képest, hogy egy Bershka-eladó nettő 300-at keres, szerintem szégyenteljes. Minimum a dupláját érdemelnék meg.

Ameddig volt paraszolvencia, addig a háromszorosát keresték.


2022. aug. 17. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat de szegyen. Ezert vandorolnak ki a jo szakaemberek az orszagbol. Jol is teszik en azt mondom. Ha embereleteket mentesz legy megfizetve.
2022. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem leesett az állam, külföldön a sebészek átlagosan havi két milliót keresnek, és ez egy olyan munka, ami sokkal fontosabb, mint az influenszerkedés.
2022. aug. 17. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:
De az!
2022. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rezidensként még nyilván nem dolgozhatnak magánban, ahol már simán megkeresnek havi több milliót, de a rezidensképzés 6 éves, így pedig elég ciki, hogy ennyire alul vannak fizetve.
2022. aug. 17. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mennyit keres egy kamionsofőr, utána sírj.
2022. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!