Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is úgy gondolja, hogy az...

Más is úgy gondolja, hogy az emberi szervezet nem valami jól összerakott szerkezet? ""Tervezési"" hibák, logikátlanságok a működésében, gyakran kisikló működés, nagyfokú sérülékenység.

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 21:59
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem pont fordítva. Az emberi szervezet egy tökéletes valami, a jelzései, az öngyógyító képessége, az összefüggések. Sajnos hiba mindig csúszhat a legtökéletesebb rendszerbe is, rossz gének, életmód stb.
2022. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
A jelzései pont félrevezetőek, vagy nincsenek.
2022. aug. 20. 08:25
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi szervezet jól van összerakva, szépen tudja gyógyítani saját magát, képes alkalmazkodni a változó körülményekhez és terheléshez, képes kompenzálni, ha valahol baj van. Az egyetemes emberi tudomány pedig rengeteg betegséget képes meggyógyítani és a kellemetlen tüneteket vagy a szervezet túlzott reakcióját csillapítani. Mégsincs egészséges ember, csak rosszul kivizsgált beteg.
2022. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

1-essel és 3-assal értek egyet. Szerintem nagyon jól van összerakva. Fantasztikus öngyógyító képességei vannak. Én azt figyeltem meg, hogy ha a legelején elkezdenek/elkezdek kezelni vmi betegséget (megfelelően), akkor egy pár nap után semmi teendő nincs, a továbbiakban a szervezet gyógyul magától.


2 (kérdező)

Éppen ellenkezőleg. Pajzsmirigy betegségem van, most derült ki nemrég. Min. másfél éve voltak problémáim (hol 20 kiló hízás, hol 20 kiló fogyás, egyáltalán nem tudtam megenni az édességet, miközben előtte édesség-függő voltam, hol baromi melegem volt, hol megfagytam, stb, stb). Csak ugye mivel nem értek hozzá, nem tudhattam, hogy a pajzsmirigyem jelzései ezek. Most már tudom.

2022. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Nők esetében a menstruációs ciklus normális ill. abnormális működése is nagyon sok mindent jelez, mivel egy borzasztóan összetett, nagyon bonyolult dologról van szó. A férfiaknál ilyen tényleg nincs.

4-es voltam

2022. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

"Mégsincs egészséges ember, csak rosszul kivizsgált beteg"



Pont ez mutatja, hogy egy rosszul összerakott valami.

2022. aug. 22. 13:11
 7/51 anonim ***** válasza:
33%
Nem lenne munkád, ha mindenki egészséges lenne.
2022. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
33%

6

Itt vmi nagyon súlyos logikai hibát vétsz, ne haragudj.

2022. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

8


Ha nem lenne egy rakás sz.r az emberi szervezet, nemhogy léteznének egészséges emberek, hanem a zöme az lenne.

2022. aug. 22. 13:52
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

9

Ja, értelek.


Igen. Persze, sok a betegség, sok a beteg ember. De a természeti népeknél (nem tudom, hogy érdekel-e a téma) nem igazán jellemző. Állítólag náluk is vannak pl. skizofrének ill. bipolárisok (két legnagyobb pszichiátriai kórkép)(ami érdekes és nehezen megmagyarázható), de ezeken kívül más pszichés betegségeik nincsenek nagyon (pl. nem depressziósak, nem szoronganak, stb). És hogy másfajta betegségekről is szó essen: sztem jóval kevesebben szívbetegek, tüdőbetegek, máj- és vesebetegek, stb. Utána kéne olvasni, de ebben nagyjából biztos vagyok.


Ők azért haltak meg viszonylag fiatalon, mert a férfiak vadállatokkal ill. más törzsekhez tartozó férfiakkal harcoltak, a nők meg gondolom gyerekszülésben. Azért írok múltidőben róluk, mert nagyon kevés helyen élnek már ilyen természeti népek.

2022. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!