Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz olyan patch, ami úgy...

Lesz olyan patch, ami úgy javítja az intel processzorok sérülékenységét, hogy nem rontja a teljesítményt?

Figyelt kérdés
i7 3770-em van, azóta nem frissítettem a win 7-emet, amióta van a botrány, hogy ne fogja vissza a patch a procimat. Meddig várjuk, mit tegyek??? Mert a windowsomat meg nem hagyhatom frissítetlenül örökké. Köszi a válaszokat!

2018. febr. 9. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A közeljövőben ne számíts rá.
2018. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor mitévő legyek? (Tudom, az egész azért van, hogy újat vegyünk, meg hogy valójában nem is olyan nagyon fogja vissza a patch a teljesítményt.) Szeretnék tisztán látni!
2018. febr. 9. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Általános felhasználás esetén felesleges emiatt aggódnod, frissíts nyugodtan.

Btw, én a Win10-et nagyon tudom ajánlani. 2. és 3. generációs processzorok esetében nálam jótékony hatással volt a teljesítményre, mind benchmark programok, mind pedig játékoknál.

2018. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy Pentium G4560as procim van és a frissítés óta semmi változást nem vettem észre,szerintemnyugodtan frissítsd
2018. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!