Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 hete tartó izzadás mitől...

1 hete tartó izzadás mitől van betegség után?

Figyelt kérdés

2 hete vagyok benne, 4 napig torkom fájt, majd kaptam antisandoz antibiotikumot, azóta izzadok non-stop.

Most már nagyon unom, dolgozni is kéne már de így nem merek, rá ne fázzak. Eddig amikor beteg voltam 2 nap alatt kiizzadtam. 26N


2022. aug. 20. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még nem vagy túl a betegségen.
2022. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondod?!
2022. aug. 20. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De, mondom. Te pedig azt mond meg, hogy mi a "kérdésed" értelme, Kedves Kérdező.
2022. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem hetek óta tart, napjában többször elönti az egész testemet a víz, éjjel is izzadok, most is ez van sajnos pedig 2 napja már nincs kánikula.
2022. aug. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Februárban voltam covidos és most 2 hónapja tart nálam szinte állandóan izzadok, és van amikor az egész testemet elönti a víz, néha meg a hidegrázás jön rám, sokaknál hallom ugyanezeket a tüneteket poszt covidként.
2022. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!