Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benzodiazepin elhagyása után,...

Benzodiazepin elhagyása után, mennyi idő elteltével lehet alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés

2022. aug. 20. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Volt h azzal vettem be, nem okoz gondot. Igaz en semmire se vagyok rafuggve. Most a piara fogsz raszokni?
2022. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Elhagytad a benzót és most inni akarsz? Ez tényleg érdekes. Jobb lenne nem innod egyáltalán. Bár értem én, biztos csak egy-két pohár sörre vagy borra gondolsz, de azért inkább ne kísérletezz.


Mikor jöttél le a benzóról?

2022. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Egyébként tényleg ha beveszed megiszol rá egy sört sokkal jobban hat. Kipróbáltam ebből fakadóan nem is értem a kérdést.
2022. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

3

Magyar nyelv értelmezése: a kérdező elhagyta a benzót = NEM szedi már (feltehetőleg egyáltalán)(erre mondjuk, hogy elhagyta).


Nem azt kérdezte, hogy ha benzóra iszik, akkor mi történik.

2022. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Pont azt mondom, hogy van aki alkohollal öblíti le

Ezért is tartom értelmetlennek megkérdezni, hogy az elhagyott gyógyszer szedés után ihat-e alkoholt mikor már nem is szedi..., de valószínűleg te nem értetted meg az én válaszomat.

2022. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5

Oké, most értelek. Köszönöm.


No de a benzo már rég (hetek, hónapok óta) kiürült a szervezetéből, nem?


Szóval most arra kíváncsi, h ihat-e már. Lesz-e még kölcsönhatás vagy sem. Ez meg sztem egyéni.

2022. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló hálás köszönet, hogy van aki még tud értelmezni egy kérdést.

Nem leszek alkoholista, mivel én soha nem vettem be alkohollal, sőt míg szedtem sem ittam egy kortyot sem.

A kérdés innentől tárgytalan, ha egy egyszerű mondatot egy ember tudott értelmezni. 😀

2022. aug. 20. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó után 2 órával.
2022. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!