Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakori aurás migrén esetén...

Gyakori aurás migrén esetén érzett valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
Aurás migrénben szenvedek már 13 éve, szörnyű az egész. Fiatal koromban még rosszabb volt, azt sem tudtuk mi bajom és hogyan kell kezelni, kínzott egy teljes napig, látászavarral kezdődött, majd zsibbadás, nem tudtam a szavakat formálni, örjítő fejfájás a végén hányás. Régebben kb. kéthetente jelentkezett, volt, hogy teljesen kikészítette a szervezetem. Az utóbbi 5 évben évi 1-2-szer jelentkezett, már el is felejetettem néha, hogy van nekem. Kb. fél éve ismét megsokasodtak, nagyon stresszes hónapok vannak mögöttem, egy hónapban volt 12-szer, teljesen kikészített. Nem tudtam haladni a dolgaimmal, kikészítette és legyengítette a szervezetem. Mikor már többször is elért észre vettem magamon, hogy azon gondolkodok, hogy milyen jó lennne meghalni, és ezen azóta többször gondolkoddok, mikor utolér. Borzasztó az a tehetetlenség és fájdalom, amit el kell viselni és egész végig magadnál vagy. Másnál is előfordultak öngyilkos gondolatok?

2022. aug. 20. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is van. Pl ma is volt es egymas utan 2x is. Tudatos taplalkozassal pl: keto dietaval nekem elmult! De mostanaban par hete ossze vissza eszek, zabalok es elo jott megint. Sajnos ezzel egyutt kell eljunk, de kordában tudjuk tartani etkezessel es neha kis csalasokkal nem jon elo, mert a szervezeted kepes uriteni a kivalto dolgokat es nem gyulemlik.
2022. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is van. Amikor előjön elviselhetetlen fájdalmam van, hányok, nem látok rendesen. Olyankor az iszonyatos fájdalom miatt legszívesebben én is inkább meghalnék. Olyankor nekem is eszembe szokott ez jutni.
2022. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!