Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Életem egyik legérdekesebb...

Életem egyik legérdekesebb története ami nem velem; hanem egy közeli ismerősőmmel történt. Van rá bárkinek vmi ésszerű magyarázata?

Figyelt kérdés

A nyugalom megzavarására alkalmas îrás; mások biztonsága érdekében a történetet kitalált; fiktív sztoriként közlendő. Semmi köze a valósághoz; pusztán a " képzeltünk" szüleménye.


Világom.

Sintér veszett kutyája. Emberarcú.


"2013. Budapest.

A történet előzménye; a 2013- bán az Astorian történt happening: Egy "hajléktalan" adott nekem egy üveg; bontatlan cappy-t; és utána elég érdekes dolgok történtek velem; olyanok amelyeket se előtte; se azóta nem tapasztaltam.


A eset után -nem sokkal nem csak velem- hanem a közvetlen környezetemben is érdekes; furcsa dolgokat tapasztalt valaki. Ez valaki volt az; akit az elsők közt értesítettem; arról hogy mi történt velem; kértem próbáljon meg segíteni.

FONTOS: Róla azt kell tudni; H egy nagyon közeli ismerősõm; az ominózus esetig nagyon közel álltunk egymáshoz. Azóta "kissé" eltávolodunk egymástól.

Õ egy elég okos; teljesen normális életet élő ember; családja van; gyerekei; régóta házas. Úgymond megvan mindene ;ami egy teljes élethez kell; kellő kapcsolatokkal; egzisztenciaval rendelkezik.

Nincs semmilyen káros szenvedélye; nem bolond; nem drogos.


Tehát ; miután elmeséltem neki mi történt velem. Nem sokkal később õ is furcsàt tapasztalt; bár ez inkább ijesztő. Szörnyen.


Történt vele; hogy egy pesti elit szállodában szállt meg a párjával. Mikor lefeküdtek; és mielőtt elaludt volna semmi különöset nem tapasztalt. Viszont; amikor felkeltek; nagyon ijesztő dolgot tapasztaltak: Az ismerősöm mellébe egy hippi jelet égetek talán valamiféle lézerel. Pontosan a mai napig nem tudják hogy ;hogy történt. A hotel szobájuk ajtaját csak õk tudták volna kinyitani belülről; estére logikussan bezárták. Egy teoriajuk volt rá; a legéletszerûbb pedig; az h. Valaki éjjel valamiféle erős altató gázt fújt be a szobájukba; majd valahogy kinyitotta a zárt ajtót ( amiben kulcs volt) utána pedig;az a valaki gàzàlarcban- a testet úgy helyezve-egy olyan hippi jelet égetett a mellébe...


Tudom ez " kissé" önmagában is meredek sztori.

Csak képzeljük el a saját szemszögünkből:

Fáradtan haza megyünk; bezárjuk a bejárati ajtót kulccsal ( a kulcs benn a zàrban); majd lefekszunk a párunkkal aludni.Reggel pedig arra kelünk; H egy jelet égették a bőrünkbe. Szörnyű belegondolni is: Hogy miközben alszok; valami idegen mászkál körülöttem gázálarcban és éget belém egy jelet.

Még az ismerősösomet hallva ; ahogy meséli...a hideg kiràz.


Szóval meredek sztori...

2 magyarázat van rá.Kettõ.

Tudom. Egyik elmélet se túl életszerű; ésszerű.


Az egyik az "sintér veszett kutyája" :

Ehhez az akcióhoz profi megfigyelés; lekövetes kellett.A zárat kinyitni ésszre vétlenül; sérülés mentesen; majd vissza is zárni; ill. szükség volt még profi aneszteziológusi tapasztalatokra;a szoba légköbméteret figyelembe véve; h. pontosan annyi altató gàzt vezessen be; h az ne okozzon maradandó agy károsodást; de felse kelljen addig amíg az illető bennt tartózkodik; amíg úgymond éget lézerel. Mert az az égetés éberen biztos elég nagy fájdalmakat okozott volna; hisz mikor; később felkelt; magához tér eléggé égette a bőrét még mindig.Sokàig.


Tehát ez valamiféle titkosszolgálati ügynök lehetett.

És ez még az úgymond ésszerűbb; életszerűbb magyarázat rá.

Tudom; " kissé" szarul hangzik; h. reméljük "csak" valamelyik titkosszolgálat "szórakozik".

Hogy ennek mi értelme volt?

Itt a történet miértje lenne a legnehezebb választ keresni.

Ne is keresünk; valószínűleg előbb bolondulnak bele; mint H bármit is megtudnànk.

Legyen elég annyi válasznak:

Valószínűleg csak ijjeszgetni akartak= értsd . Érzékeltetni akarták; h. Õk BÁRMIRE képesek; (még)figyelnek; de nem bántanak.


Ez az egyik opció. A másik...

Az már nem ennyire ésszerű; életszerű. Nagyon nem. Nem földi. Nem emberi.Abba jobb bele se gondolni..


Emberarcú... szörnyeteg.


Viszont van valami; valamit nem mondtam el...


Valamit jobb; ha nem lát az ember...


Ugye. Nem fog tetszeni világom.


EZT a sztorit; így tudják a szüleim is; ők is nagyon jól ismerik ezt az embert...

Azóta elvesztettem őket is.

Megijedtek.Elmenekultek.

Azóta nincs karácsony; szülinap.

Azóta nem tudok sírni; nevetni.


Nincs sok idő.


Emberarcú...


KÖNYÖRGÖK VEGYÉTEK MÁR FEL A TELEFONT! "



2021. nov. 7. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szeded rendesen a gyogyszereid?
2021. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Már megint te?

Lecci, mindenki érdekében vedd be a gyógyszereket.

2021. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Tegyél feljelentést.
2021. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A cappys üvegben egy dimenziókapu volt, de az is lehet, hogy csak LSD.
2021. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
36%
A logikusant két s-el írtad és egyel kell, az égetteket meg egy t-vel pedig kettővel kell, a lézerrelt egy r-el pedig szintén kettővel kell. A többirecsak annyit tudok mondani, ha ennyire jó a fantáziád írj könyvet.
2022. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hmm ugy latom sokaknak nem teszik hogy valaki tud helyesen irni.
2022. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szxr a helyesírásom, tehát biztos buta vagyok és még hazudok is...
2022. márc. 25. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!