Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek hogy derült ki, hogy...

Kinek hogy derült ki, hogy Crohn beteg? Nekem ezek a tüneteim.

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve nyáron volt bajom, folyton fajt a hasam, jobb oldalt főleg egy pontban vagy bal oldalt már nem emlékszem és véres, nyálkás székletem volt. Volt több vizsgálat, már csak a gyomor tükrözés volt hátra, de az elmaradt, mert jobban lettem, irtóztam is tőle és időm sem volt már elmenni. Azóta jól voltam, hasfájásaim már kisebb korom óta vannak és mivel most is ez volt legtöbbször a maradék tünet, ezzel már nem törődtem.


Azonban mostanában megint visszatért a mindennapos hasmenés, hogy már egy kenyeret sem ehetek meg úgy, hogy ne jönne ki instant és sokat faj a hasam és sokat is vagyok felpuffadva. Viszont az, hogy egy ponton szúr a hasam, véres széklet, fogyás stb nincs meg, és a fogyás akkor sem volt, mégis erre gyanakodtak. Most még pár nap, mire eljutok valamerre és sajnos nem sok támogatást kapok, hogy eljussak dokihoz így tényleg időbe telik, de elmegyek majd.


Addig érdekelne, hogy kinél hogyan indult be ez az egész.


20l



2022. aug. 20. 18:38
 1/3 A kérdező kommentje:

Szedtem a napokban antibiotikumot, ami úgy érzem kikészített, de előtte is rossz volt ez az egész és akárhogy védelem a probiotikumot egy dekával nem lesz jobb úgy érzem.


Sajnos kiskoromtól beteges vagyok, a szüleimnek elege van már ebből és ezért nem kapok támogatást, hogy akárhova menjek, itt pedig nehéz bárhová is bekerülni szinte protekció nélkül, ami anyukámnak van. Viszont ha említem, hogy valami bajom van arra fogják, hogy ez nálam megint valami nyavaja ami egy időre előjön, szedjek vitamint meg stb..


Hova induljak el egyébként ezzel, ha mégis magamra maradok? Anno is egy doki nézett meg soron kívül, akihez anyukám tuszkolt be.

2022. aug. 20. 18:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Éppen lehetnek ennek a tünetei, de 50 más betegség is. Ha antibiotikumot szedsz, az nyilván rosszat tesz a bélflóráddal is.

Egyszerűen erre való a háziorvos, ezek szerint rendszeresen látogatod, akkor mondd el a problémát, ne akard magad diagnosztizálni. Ő tud beutalót adni a megfelelő szakorvosokhoz, ha szükséges.

2022. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta valamit kideríteni?
2022. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!