Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájnak a csontjaim?

Miért fájnak a csontjaim?

Figyelt kérdés

Mar 6 honapja kezdődott a szuletesnapom napja ota fáj (18 éves lettem)

faj a fejem a tarkomnal mindenhol a csontjaim folyamatosan minden nap egy olyan nap sincs amikor nem faj semmim es voltam minden fele kivizsgalason es az orvos azt mondta semmi bajom mindegyik vizsgalat azt allapitotta meg hogy egeszseges vagyok de nekem mindenem faj nap mint nap


Vékony testalkat: 6 honappal ezelott 64 kg mot mert az orvos mostmar azota lehet kevesebb vagyok mert egyszre veknyabbnak erzem magam. A mellkasam is minden nap faj de mindig csak 1 pontba fáj es mikor megnyomom akkor faj azon a ponton es felora mulva kb elmulik es mashol faj.


Soha eletembe nem edzettem mert tul vekonynak ereztem magamat es nem is sportoltam



2022. aug. 21. 19:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és hiaba eszek meg akarmennyi etelt nem hizok sehogyan se kiskorom ota
2022. aug. 21. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!