Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges, hogy egy...

Hogyan lehetséges, hogy egy átlagos bevásárlóközpont mosdója sokkal kulturáltabb, tisztább mint egy átlagos kórház, vagy orvosi rendelő páciensek számára megnyitott mosdója?

Figyelt kérdés
Elvileg az egészségügyi intézmények javára kellene fényévnyi különbségnek lennie.

2022. aug. 22. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem evidens? A bevásárlóközpontnak van pénze, a kórháznak nincs. Előbbi egy magáncég, utóbbit az adónkból finanszíroznák, ha jutna rá. Inkább egy magánkórház mosdójával kéne összehasonlítani a bevásárlóközpontot. Egyébként az osztályokon azért tipikusan jobb a helyzet a kórházakban is (sajnos nem mindenhol).
2022. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írja. A bevásárlóközpontnak van pénze, azt meg ami a kórházra kéne, kb ellopják a tetűk akik "vezetik " az országot...
2022. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Plázába előbb mennek takarítónak is, mint kórházba...Ott láttam már olyat, hogy a nővér csinálta, gondolom, annyira nem volt ember, a mosdó meg borzasztó állapotban volt. Arról már nem is beszélve, mikor én vittem látogatóként a Domestost és fogtam meg a kefét meg a rongyot, mert rossz volt nézni, hol kéne elméletileg “tisztálkodnia” a beteg szerettemnek.
2022. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Részben.

Plázában 25-ből 1 ember megy, kórházban meg az összes, ráadásul a fele hányni, meg inverz hányni fog.

2022. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a plázában putri a WC, nem mész oda többet.

Ha a kórházban putri a WC, akkor választhatsz, hogy odamész te, vagy a mentő visz oda.

2022. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!